Bárbéékjú – Hnusné fotky z Gril party

Tak toto bárbekjú se opravdu nepovedlo. Hnusné fotky nechte kolovat u všech příznivců domácího grilování. Nikdy neříkejte, že došlo maso! Jinak se milovníci grilování pustí do vás.
Grilovačka, jak má být, je libo pečenou klobásku?
barbecue, barbekju, gril

barbecue, barbekju, gril

barbecue, barbekju, gril
barbecue, barbekju, gril, maso na grilování
barbecue, barbekju, gril, grilovací klobása
Bárbéékjú – Hnusné fotky z Gril party
Musíte vidět:
Muž se na protest upálil – Šokující video

40 komentářů “Bárbéékjú – Hnusné fotky z Gril party”

 1. Řezník

  Není nad pěkně upečenou nožkou. Jak vidím ty fotky toho dravce hned bych si dal s křenem. Skočím do globůsu snad jim něco zůstalo.

 2. ondra jelinek

  Nazdar ja mam taky neco namese zase nadava ale stale neruzumim proc ale nic toneni coje tohle tohle to byse stalo jako nekumu jinimu jako me tobi bilo

 3. adam 12 let

  nechapu komu se to libi tak toho nechapu!

 4. No chudák omg…To ho muselo pěkně bolet.Ale nechápu,jak si ty koule a nohy mohl upálit…To mu jako došlo maso tak si opálil nohy a málem i koule?

 5. depka……hlavně sehnat správný číslo bruslí,aby seděly,výhoda……nezarostemu neht palce,a kdyby náhodou jo, tak hoto nebude bolet

 6. $RoSoNeR!$™

  Takhle to dopadá, když si člověk chce umejt nohy v akváriu ubývajícím piraněma …

 7. Ew!Šk4

  Hey vy si tady z toho děláte srandu ae co kdyby se to stalo vám??!!..ani nevíte jaká by to byla bolest!!!..jenom se smějte no..chudáák!!:-(

 8. No fakt banda zvrhlých magorů ( samozdřejmě až na pár případů). To poslední o co tu jde je čeština. To že chodíte na učnák nebylo myšleno tak, že byste snad měli být negramotní, naopak, gramotnost nemá s inteligencí a vyspělostí až tak mnoho společnýho, je to jen hromada pravidel, který se člověk buď naučí, nebo nenaučí. Já třeba chodim na gympl a gramatika mi moc neříká. Spíš tim bylo myšleno, že škola, kterou ste zvolili zcela odpovídá vašemu intelektu, ze kterého se samozdřejmě odvíjejí i vaše primitivní komentáře. Ani jeden z vás a to podepíši krví by si nepřál takhle skončit, dokonce vás to musí děsit, máte z toho strach a ten si tady léčíte svými komentáři. Chápu, že někdo je už od narození zvrhlý, třeba ho to i vzrušuje, ale takový člověk by sem nepsal, proč by na sebe zbytečně upozorňoval, vždyď takoví lidé jsou spíše zamlklý a nekomunikativní ( aď už verbálně, či neverbálně). Nevím co ještě napsat, snad jen že jste smetánka.

 9. aaron

  Teda já se divím kam na to chodíte, je to nechutný, já vás lituji který to děláte. Je to k pláči a měly by jste se nad sebou zamyslet, jak si z toho všeho můžete dělat srandu, měli by jste jim pomoci a ne se tady tímto spůsobem chovat, lidi zamyslete se nad sebou sami ani nevíte jak skončíte vy jednoho dne , protože ani ve snu nevíte co bude zítra.