Mrtvoly a brutalita fotky

Mrtvoly a brutalita fotky, které se posílají emailem. Vybrali jsme mail, který jsme dostali několikrát. Objevená mrtvola v sudu se dostala až na pitevní stůl. Brutalita s jakou vrahové tělo zlikvidovali není ojedinělá. Takovéto praktiky použili i vrahové na Orlické přehradě v případu z devadesátých let. Pohled na mrtvolu v sudu není pro každého.
mrtvoly a brutalita fotky

mrtvoly a brutalita fotky
Sudy plné mrtvol
mrtvoli
Oběť násilí
fotky mrtvoli
Mrtvoly a brutalita fotky
mrtvoli a brutalita
Mrtvoly a brutalita fotky
brutalita
Mrtvoly a brutalita fotky

19 komentářů na “Mrtvoly a brutalita fotky

 1. certica,jestli se na takove fotky kouka tva sestra,tak by ses mela jit lecit!A ty Denissa!jestli si od tech fotek cekala vic,tak se priste rada podivam na tebe,az te budou vytahovat ze sudu..Verim ze bys vypadala jeste hur!Debilko!

 2. nie je to ic moc tie mrtvolysu jak keby z nejakej rozpravky

  5 rocna segra sa na to poera a ne mi take stare

 3. Zádná slabota ty fota nejsou,kdo má slabý žaludek at na to nekouká

 4. já to teda ocenit umím vím jak je to hrozný když uvidím mrtvolu naživo

 5. vidim že sú tu samí odbornici ktorí mrtvolu na živo ani nevideli by ste sa posrali od strachu z normálnej a to nehovorím o hnilich alebo zhorených a ešte samozrejme samovrahov ktori skacu z okien a hadžu sa pod vlaky mám fotky ale neviem ako ich sem dat.

 6. Ty vole těch sudů je ale škoda že je rozřezali,me by se hodily na deštovku!!!hhhhaaaaa

 7. Vy jste prostě čoráci,alespoň většina z Vás.Radši to nekomentujte než ty ftipný komentáře,většina z vás se s tím setkat v reále tak se zeblijete a několik dní nespíte.Na obrázku to je paráda.Docela bych těm vtipným přál aby tady zahlídli svýho tátu nebo mámu.Jak jí někdo mrtvou (šuká).Nebo vaší holku(kluka)co? co!!!Nebo své dítě??

 8. to je hrozny,nevim co by jste chteli videt vic,je videt,ze vam tady v cechach nestaci brutalita,ktera tady je.A ktera si myslim,ze je strasna.

 9. seš fakt ubohej co by bylo zajímavího natom jak šukáš mrtvolu?ubohost sama sebe bež se raději koukat na pohádky třeba tě to bude bavyt víc úchyle

 10. nic moc tady neni..a nazory na sukani mrtvol radsi ani nekomentuju..

 11. kdyby ty mrtvoly aspoň někdo šukal,třeba nějaká opice nebo já,tak by to vypadalo zajímavěji…..:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>