Super obrázky – Neocenitelný zážitek

Super obrázky jaké se jen tak nevidí. Už jste to někdy trochu více přehnali s alkoholem? Inu, dobrá. Najde se asi málokdo, kdo to aspoň jednou nepřehnal. Pokud se ovšem stane, že máte, jak se říká „pod parou“, je velice důležité jaké kamarády máte kolem sebe. Super obrázky, které uvidíte byly pořízeny právě těma tzv. kamarádama. Využili situace a fotili a fotili. Alkohol dokáže udělat velice zajímavé úkazy. Super obrázky a neocenitelný zážitek s alkoholem.

Super obrázky - Neocenitelný zážitek

Super obrázky - Neocenitelný zážitek
Super obrázky - Neocenitelný zážitek 2
Super obrázky - Neocenitelný zážitek 3
Super obrázky - Neocenitelný zážitek 4
Super obrázky - Neocenitelný zážitek 5
Super obrázky - Neocenitelný zážitek 6

Super obrázky - Neocenitelný zážitek 7
Super obrázky – Neocenitelný zážitek

8 komentářů “Super obrázky – Neocenitelný zážitek”

 1. Holtak hajnala

  Ach ta cestina..5 let zakladky nestaci :-)

 2. G_r-E_g-I_s

  tak za 1.nekdo tady chtel bejt vtipnej a nepovedlo se mu to za 2.mas fakt kvalitni pravopis ty si asi mel dobry znamky z cestiny :D

 3. paroubek jako parolek

  příjde paroubek k manželce a říká,dnes sem viděl ženu a tá bila krásná.A pomislí si žena,už nebudu bohatá,jestli mi paroubek uteče.Ale paroubek má sexi mozek.Chtěl bi vipadat jako dívka,tak si na sebe vezme šatičky a povídá:mám je růžové nechce mě někdo svázat tak,abich měl prdel nastavenou přímo na šukání?Abi mě mohl někdo znásilnit?Tak ho maželka sváže,a začne mu rýpat do prdele tlacejčem z borovice.parouek si to přectavuje jako šulka.Ale manželka mu ještě narve do rypáku vatu,abi nemohl řvát že manželka mu krade víplatu.Rycle uteče i s sumou a ještě ho kopne do prcky-řitě.paroubek se serektyzuje a mumlá nervamp nesmisli.a mislí si že je vzácný druh.

 4. Deus

  Hezké fotky. Taky chci mít takové, aby jsme si pak mohly s rodinou sednout a vesele se zasmát a vzpomínat na dovolenou.

 5. vašnosta

  když neumí chlastat tak ať začnou fetovat mamrdi poscaní