Vtipné obrázky a fotografie – Rozdíl mezi Ferrari a Kia

Vtipné obrázky a fotografie – Rozdíl mezi Ferrari a Kia. Je mi jasné, že si říkáte:“ Mezi Ferrari a Kia přece žádný zásadní rozdíl není! „. Já si to myslel také. Ale opak je pravdou. Podívejte se a uvidíte. Vtipné obrázky a fotografie a dvě „rovnocenné“ automobilky.

!! Tento příspěvek byl z důvodu úpravy stránek přesunut sem: !!
>>> Vtipné obrázky a fotografie – Rozdíl mezi Ferrari a Kia <<<

4 komentářů “Vtipné obrázky a fotografie – Rozdíl mezi Ferrari a Kia”

 1. šelma

  Hlavně že muži na sebe dbají,co? Neházím do pytle všechny,ale 90% naší populace mužů jsou taky koule :-) Mimochodem, ne všichni, ať muži nebo ženy za to můžou, někteří trpí nějakou nemocí a nemůžou mít prostě míry 90-60-90 :-) hezký den

 2. MarunkA píše:
  „Nechápu co je vtipnýho na tom že ty z Kia nejsou vychrtlý nebo nemaj takový prsa…jsou to prostě celkem normální ženský a aspoň nemaj silikony jako ta kráva na prvních obrázcích…doufám že příště sem dáte něco fakt vtipnýho a ne tuhle trapárnu….Nazdar blbci, kreténi, p…., idioti, svině atd….“

  Admin: tento komentář byl omylem smazán vzhledem k vulgárním výrazům a urážkám naších návštěvníků (ty tady opravdu nemají co dělat a takové příspěvky mažeme ihned) Komentář se mi natolik líbil, že ho tady znovu zveřejním. No, přijde nám to jako vtipný nápad, předvést co dokáže uvézt nákladní vůz. Má to větší efekt jako kdyby tam dali dvacet hubených modelek.
  K poznámce „jsou to prostě celkem normální ženský“: Jsou to vyžráný tlustý koule, které o sebe nedbají a ne normální ženský.
  Podle nás normální ženská není ani vychrtlá ani tlustá, je tak akorát a jestli vám přijde, že tohle jsou holky tak akorát, tak prosím jsou to „normální ženský“, ale ne podle nás. A nejde tady o silikony.