Hudba volně ke stažení.

Zpět v čase i tak by se dal nazvat tento příspěvek.
Hudba z počítače Amiga nebo C64 vzbuzuje nejenom ve mně příjemné vzpomínky na dny strávené u svého miláčka.
Hudba s her jako Turrican, Superforg, Agony, Lotus Turbo Challenge, Shadow of the beast a další.

amigaremix
Stránka kde je hudba ke stažení zdarma je …

Stránka kde je hudba ke stažení zdarma je tady
http://www.remix64.com REMIX64 Amiga i Commodore.

Kompletní žebříčky té nej hudby ze starých dobrých časů. Je tam hudba, která jde nastavit jako melodie na mobilní telefony. A věřte mi jestli má váš mobilní telefon přehrává mp3 nebudete váhat ani minutu a už budete stahovat hudbu zadarmo.
Na stránce jsou převážně remixy hudby z her, ale po poslechu pár z nich musím uznat že to jsou vylepšené originály.
Pokud jste narazili na zajímavé stránky s počítačovou hudbou neboli hudbou z her. Podělte se s odkazy v diskuzi pod článkem.

Jestli chcete zavzpomínat na dlouhé večery strávené u televize napojené na Váš božský počítač navštivte tuto stránku kde naleznete staré hry ke stažení zdarma.

2 komentářů “Hudba volně ke stažení.”

  1. Ahoj C64.
    Jmenuji se Ivo a řeknu vám že máte opravdu moc pěknou hudbu z her,chtěl bych jích více a více.Miluji hudbu z her,a elektronickou hudbu na klávesy a hnát to přes mixák je opravdu velká pecka.Je moc dobré že ještě pár maníku jako jste vy,zanechávají pár luxusních stránek a webu kde je možné si tyto pecky stáhnout a vychutnat.Rád bych se přidal mám stoho obrovsku radost,a chuť si to taky vyskoušet.Netvrdím že pár songů by bylo poslouchatelný,asi ne.Ale od těch zkoušek nahoru by byla situace mnohem lepší a zajimavější.Potom by nikdo nechtěl odejít od mého umu.No já budu stejně blázen do hudby z her i když mi bude 50let.No ale už brzy svůj sen na skládáni hudby prožiju.A řeknu vám těším se na to!!!Mimo chodem můj kontakt na mě je“720444200″pokud chcete zavolejte mi a řeknu co a jak díky moc váš milovník hudby z her.Ivo.N.TannerRullez.