Drsná holka k seznámení – Zkuste štěstí

Drsná holka hledá nového chlapa. Zkuste štěstí a začněte se dvořit. Ten vyvolený nebude určitě litovat. Ovšem POZOR pro všechny odmítnuté. Pokud se jí nebudete líbit, neřekne vám to. Za ni totiž mluví činy a její silné zbraně. Hlídejte se si proto záda. Nikdy nevíte odkud „to“ přiletí…

Drsná holka k seznámení - Zkuste štěstí

Pokračování příspěvku…


Největší vyoperovaný nádor měl 140 kg

Největší nádor jaký kdy byl vyoperován neporušený vážil neuvěřitelných 137.6 kg. Operaci, která trvala šest hodin, provedla profesorka Katherine O’Hanlan ze Stanfordské University v Kalifornii v roce 1991. 34 letá pacientka vážila po operaci 95 kg a už se zcela zotavila.

Pět policajtů má problémy s jedním zločincem

Pokračování příspěvku…


Znetvořená Francouzka nalezena mrtvá

Znetvořená Francouzka byla ve středu 19.3. nalezena mrtvá ve svém bytě a to po dvou dnech co soud zamítl její žádost o eutanazii, její případ rozmíchal emoce v celé Francii. Nejvyšší soud v Dijon, východní Francie, v pondělí uvedl, že současná legislativa nedovoluje doktorovy předepsat „smrtící léky“. Znetvořená Francouzka Chantal Sebire uvedla, že už dále nechce snášet další bolest a vystavovat se dalšímu neodvratnému zhoršování jejího už tak hrozného stavu. Své trápení přesto ukončila – znetvořená Francouzka nalezena mrtvá.
Znetvořená Francouzka nalezena mrtvá
Pokračování příspěvku…


Tunel nebo techno párty

Tunel v Číně vám bude připadat jako technopárty. Projektory v tunelu zobrazují oblohu a jiné obrazce uvnitř tunelu, takže už vám cesta tunelem nepřijde tak klaustrofobická.
Tunel v Čině
!! Tento příspěvek byl z důvodu úpravy stránek přesunut sem: !!
>>> Tunel nebo techno párty <<<


Vychytávky – Vtipné fotky

Vychytávky pro každodenní použití. Jak si zpříjemnit život a nevydat na to moc peněz? Podívejte se na Vychytávky z NDR. Vychytané vychytávky nás pobavili. Která vychytávka pobaví nejvíc Vás?
pro cyklisty, ochrana proti mouchám, vychytávky
!! Tento příspěvek byl z důvodu úpravy stránek přesunut sem: !!
>>> Vychytávky – Vtipné fotky <<<


Telefonování zdarma pro každého

Telefonování zdarma pro každého kdo bude schopen rozmotat hromadu drátů. Telekomunikace v Bejrútu a telefonování zdarma, které vám může dát docela zabrat. VTIPNÉ a zajímavé fotky telekomunikační sítě v Bejrútu. „To čumíš na drát!“ Telefonování zdarma pro každého z Libanonu.

Telefonování zdarma pro každého

!! Tento příspěvek byl z důvodu úpravy stránek přesunut sem: !!
>>> Telefonování zdarma pro každého <<<