Prodavač na pumpě zlikvidoval zloděje – Bitky videa

Zloději si vyhlídli chlapíka co se vracel s penězi z banky. Napadli ho přímo před prodejnou. Když to uviděl prodavač z pumpy ihned zasáhl. Zloději nemohli tušit, že narazili na bývalého šampiona v MMA (smíšená bojová umění). Rozkopal je tam v jednom okamžiku všechny. Kdo mohl naskočil do auta. Jednomu se to nepovedlo a skončil v rukách policie. Zloději nikdy neví na jakého bojovníka narazí. Bojovník MMA zlikvidoval zloděje video.
Policejní helikoptéra a její úspěšné pátrání
Pokračování příspěvku…


Zloděj motorek uzemněn letícím kopem

Za bílého dne chtěl tento zloděj motorek ukrást další kus. Byl však přichycen při činu a krutě zpacifikován. Zloděj ani jen netušil že místo motorky bude umlácen vlastní helmou.
Podívejte se na video z Thajska, na kterém je zachycena krádež motorky.
Zloděj motorek uzemněn letícím kopem
Pokračování příspěvku…


Kvalitní bitka na ulici

Kvalitní bitka na ulici. Chceme upozornit spíše na kvalitu videa, než na samotnou bitku. I když ta taky není k zahození. Bohužel se to nakonec semlelo tak rychle, že kameraman nakonec nevěděl co dřív natáčet. Někteří dopadli opravdu děsně.
Kvalitní bitka na ulici
Pokračování příspěvku…


Muž týral psa, dostal bitku – Šokující video

S tímto mužem se rozešla přítelkyně a ten se jí rozhodl pomstít brutálním způsobem. Tom-Jan Hüsch tak se jmenuje tento zmetek, týral psa co dostal jako dárek od bývalé přítelkyně. Týrání psa natočil a zveřejnil ho na svém Facebookovém profilu. Otřesné video se okamžitě rozšířilo do všech koutů světa. Týraní psů je neakceptovatelné.
Muže se podařilo vystopovat a nakonec pocítil hořkost svého otřesného činu.
Muž týral psa, dostal bitku - Šokující video
Pokračování příspěvku…


Policejní brutalita v USA – Brutální video

Tento případ potvrzuje mnohé mýty o policejní brutalitě v USA. Policajt byl natočen jak u dálnice brutálně bije pěstmi ženu. Otřesný a nepřiměřený zákrok otřásá spojenými státy. Média po celé zemi vysílají toto video a diskutují na téma policejní brutalita, která v USA je jen o ní nikdo moc nemluvil.
Policie má pravomoci na všechno pokud to nikdo nevidí. Přesně tak to funguje.
Žena se stala obětí policejní brutality a na důkaz se můžete podívat i vy.
Policejní brutalita v USA - Brutální video
Pokračování příspěvku…


Bitka na ulici v Rusku – Bitky videa

Když se někdo rozhodne blokovat dopravu musí čelit následkům svého činu. Tento muž blokoval auta na silnici tak dlouho až řidičům došla trpělivost. Knokaut na sebe nenechal dlouho čekat. Bitky na ulici nejsou nic výjimečného ani v Čechách. Bitka na ulici je tady.
Bitka na ulici v Rusku - Bitky videa
Pokračování příspěvku…