Žena popravila muže – Zbraň se jí dvakrát zasekla – Brutální video

Policie vyřešila případ vraždy, ke které došlo na začátku července. Pomohlo jim k tomu video z mobilního telefonu, který byl u ženy zatčené za účast na ozbrojené loupeži.
Video zachycuje klečícího muže, ženu s pistolí v ruce a dva další muže s revolvery.

Luciana Ferreira da Silva 34 letá je bývalá trestankyně. Klečící muž je Silvio Henrique Batista, 31 let. Oba byli partneři v trestné činnosti. Další podezřelý z videa dosud nebyly identifikováni.

Video zachycuje přesný okamžik popravy. Luciana dvakrát zmáčkne spoušť, ale zbraň ani jednou nevystřelí.
Na třetí pokus střela zasahuje krk oběti. Pak dva muži spustí salvu dalších sedm ran. K popravě došlo 7. července.

Žena popravila muže za údajní dluh 3000 liber a vyhrůžky její dceři.
Podívejte se na video: Žena popravila muže.
Žena popravila muže - Zbraň se jí dvakrát zasekla - Brutální video
Pokračování příspěvku…


Trosky malajského letadla – Brutální video

Padající trosky sestřeleného malajského letadla u vesnice Grabovo. Podívejte se na totální zkázu co zůstala po zásahu letadla raketou. Těla 298 pasažerů jsou všude některá nedotčená jiná zase těžko identifikovatelná. Tahle to vypadalo když letadlo spadlo z výšky deseti kilometrů. Smrt je vidět všude.
Trosky malajského letadla - Brutální video
Pokračování příspěvku…


Fotografie z války – Šokující video

Fotografie z války poskládané do jednoho delšího videa. Šokující video zobrazuje brutální fotografie nejen z válek a konfliktů. Fotografové takovýchto událostí to občas nemají lehké. Podívejte se na známé i méně známé fotografie, které šokovaly svět.
Fotografie z války - Šokující video
Pokračování příspěvku…


Utopená dívka v autě – Šokující video

Utopená dívka v autě. Video zachycuje partu lidí, kteří vjeli autem do řeky. Tragédií se dalo zabránit. Bohužel nestalo se tak. Auto se potopilo a s ním i celá posádka. Dívka utonula. Video bylo natočené v Rusku. Všichni přítomní byli pod vlivem alkoholu. Šokující video se smrtí mladé dívky.
Utopená dívka v autě - Šokující video
Pokračování příspěvku…


Smrtelná nehoda – Drift 2012 Brutální video

Smrtelná nehoda zachycená na videu. Drift v Saúdské Arábii skončil brutální smrtelnou nehodu. Jízda ve vysoké rychlosti stála tyto muže život. Den 25.05.2012 byl jejich posledním. Driftování je nebezpečné samo o sobě i na okruhu. Utrhané ruce a nohy spolu s těly mužů byly rozmetané široko daleko. Smrtlená nehoda při driftování video. Chcete vidět jak se nemá jezdit? Smrtelná jízda video.
Smrtelná nehoda - Drift 2012 Brutální video
Pokračování příspěvku…


Ruský zabiják v akci – Vražda na videu

Vražda na videu byla zachycená bezpečnostní kamerou. Obchod s luxusním zbožím a šperky navštívil ruský zabiják. Chlap vešel do obchodu zeptal se jak se vede.
Prodavač mu odpověděl že OK.
V tom okamžiku už muž vytáhl pistoli s tlumičem a prodavače chladnokrevně zavraždil. Podívejte se na šokující video ruský zabiják v akci vražda na videu.
Ruský zabiják v akci - Vražda na videu
Pokračování příspěvku…


Žena odmítla sex a muž jí ubodal k smrti – Brutální video

Žena odmítla sex s neznámým mužem co jí oslovil na ulici. Ten se dožadoval svého a když viděl, že neuspěje tak ženu ubodal přímo na ulici. Brutální video zaznamenala bezpečnostní kamera města. Tato brutální vražda, které přihlíželo několik nečinných svědků se stala v Číně událostí číslo jedna. Muž 28 krát bodl ženu nožem a 16 krát jí kopl a to bez jakéhokoliv zásahu svědků. Osmadvacetiletá žena zemřela po převozu do nemocnice. Muž (24 let) je obviněn z brutální vraždy a sedí ve vazbě. Žena odmítla sex a muž jí ubodal k smrti brutální video.
Žena odmítla sex a muž jí ubodal k smrti - Brutální video
Pokračování příspěvku…


Dítě nechce jíst – Nemá co jíst (Šokující video)

Dítě nechce jíst. Přesněji dítě ani nemá co jíst. Somálsko je dlouhé roky devastované válkou. Nedostatek jídla tady zabil již více lidí než válka samotná. Video natočil zahraniční štáb, který chtěl vidět reálnou Afriku. Odcházeli v šoku. Dívka a chlapec leží bezvládně na zemi. Dítě nechce jíst protože už nemůže… Šokující video sedmiletých dětí.
Dítě nechce jíst - Nemá co jíst (Šokující video)
Pokračování příspěvku…