22 ilegálů v jednom autě

Policie zadržela auto ve kterém se ukrývalo 22 ilegálních přistěhovalců. Policie začala pronásledování vozu po tom co nezastavil na stopce. Tuto chybu si bude pamatovat šestadvacetiletý převaděč velice dlouho.
22 ilegálů v jednom autě

22 ilegálů v jednom autě

3 komentářů “22 ilegálů v jednom autě”

 1. VITACCIT

  To je v pohodě. Lepší 22ilegálů v jednom autě, než „Plná taška Evy a Vaška“ …

 2. ommaho

  # Srp 26th, 2009 at 11.32

  VITACCIT za 1. jak čtu že chceš od každého peníze :-). Tak ty seš jeden z těch co si vydělá tak 15000kč čistého a má výdaje 16000kč měsíčně, tak to řešíš všelijakejma půjčkama a pomalu jdeš ke dnu!!! A to samé chceš od státu!!! Stát má také nějakej příjem a výdaje a nemůže hospodařit se ztrátou, ale to je ekonomika a tu ty nemůžeš pochopit :-D. Za 2. kdes vzal to že jsem na straně ODS??? Za 3. mám 2 děti a ženu na mateřské. Poplatky už chtěl zavéct ten tvůj miláček Rath(10kč), to pro pořádek. Jo také polatek za vzduch řiká se tomu vzdušné zavedli už Komnčové ( je to v rekračních oblastech). To taky nebudeš znát. Znovu zdůrazňuji, že nejsem členem ani zastáncem ODS!!! Každej nadáváte na naše zdravotnictví v jakým je stavu, ale jak máte vyndat peníze to je zle!!! Zajímal ses kolik třeba platí Němec pojištění a následně potom u doktora a za ošetření??? Nabij se informacema jedˇ se taky podívat někam za hranice unie a zjistíš, že se máme jako prasata!!! Jenomže my si budem pořád na něco stěžovat….Za 4. ty vajíčka a kameny je třeba házet na mýtingách KSČ !!!!

  Ps: Nafackuj si za ty Komanče před zrcadlem :-D. Tady je plat tvého idola Paroubka http://www.youtube.com/watch?v=Sta6BgvWvDc&feature=related

  Tvůj ommaho
  # 29 VITACCIT Srp 26th, 2009 at 21.35

  … nepřesvěčil jsi mě. Volím Čssd.

 3. Pěkná honička, co mě udivovalo je, že se jich tam narvalo tolik.