390 nových čtyřkolek skončilo na šrotišti

Záběry z celní zprávy dokumentují konec zabavených mini čtyřkolek. Čínské zboží tak skončilo na šrotišti. 390 nových čtyřkolek během okamžiku rozdrtí na kousíčky.
390 nových čtyřkolek skončilo na šrotišti

390 nových čtyřkolek skončilo na šrotišti

12 komentářů “390 nových čtyřkolek skončilo na šrotišti”

 1. nebejt číny tak nemáme vůbec nic sony samsung auta, to vše je z částí světa,kde to vzali zajeden konec,adokážou o proti nám vyrobit cokoli,kupte si tohle vozítko od číny dáte za kus 2500kč, blata vám ho prodá za deset,životnost 1 rok u obou,je to blbost takhle ničit něčí práci,hlavně ře naše země nemá peníze,ana tohle a celníky jo,ty sami kradou a jsou zkorumpovaný ajestli bylo těch vozítek 390,tak jich maj minimálně pár kusů už někde jinde

 2. Martin

  To je neuvěřitelný, přesto, že mám doma origo čtyřkolku, za tohle bych f.i.z.l.u.m zprelamal pracky, je jasný, že si neumí vážit cizí práce, sami si ani neumí zavázat tkaničky. Někomu by ta čtyřkoka udělala jistě radost.

 3. celník

  Kdyby jste všichni viděli co se ničilo a v jaké kvalitě, tak by jste na takovou věc svoje dítě, ani jiné děti nikdy neposadili. Navíc surovina byla roztříděna a bude použita dále.
  A máte pravdu všichni jsme tak úplně blbý, aby jsme se nechali kvůli takovýmu aušusu vyhodit ze zaměstnání.

 4. Timok

  Reagoval sem uplně stejně jako Pavča… Sem rád že nejsem jedinej komu záleží na budoucnosti…

 5. carllezz

  Tohle video by mohly pustit šestiletým dětem ve školkách nebo dětem z první až 4 třídy, zaručeně by je pobavilo.

 6. tonni

  nooo sohlasim s pavcou co toje za debili takovi hezky 4kolky je mohl dat nekam do deckyho domovanebo tak…

 7. Pavča

  To je jasnej případ MRHÁNÍ PŘÍRODNÍM BOHATSTVÍM !! Něco se vyrobí a hned se to zničí. Tak to měli ti naši papaláši nějak legálně udat, třeba na nějakých aukcích zabavených věcí.. a né to zničit. Kdyby dali jednu za litr, tak mohli mít 390tisíc.. takhle zaplatí ještě za likvidaci.

 8. fešák

  prej šikla by se…už tě vidím,jak jezdíš na týhle mrdce :-D říkám tomu trapas,aby někdo jezdil na čtyřkolce a ještě k tomu na dětský…komedianti ;-)

 9. yarin

  hoši to by museli sešrotovat celej taiwan a čínu vždyď i to pc do kterýho zrovna čumíte je odtud tady z českejch věcí vyhynuli i kapsáři už i to dělaj cikáni líp.umíme už leda tak hovno a jen kecat.

 10. MC. FLY

  at ukazou presny pocet a potom tomu snad uverim, ale sikla by se!

 11. VITACCIT

  Jsem si naprosto jist že kdybych pracoval(jednou) a u celníku, pět, či šest čtyřkolek bych měl už doma(už proto že se blíží vánoce).
  Jinak absolutní souhlas z Mannym

 12. manny

  tohle video beru jako důkaz že v tomhle státě taky něco funguje…můj názor to sice nezmění nebo sem přesvědčenej že všechny děti celníku se vozí o víkendu na čtyřkolkách ale je od nich hezký že se snaží bejt prospěšný pro velký společnosti a nakonec likvidaci zaplatíme my a ne onen čínský obchodník…takže absolutně netuším co tím chtěli soudruhové demonstrovat…

Zapojte se do diskuze.