Abnormální dítě – Šokující video

Abnormální dítě potřebuje taky svojí flašku na pití. Podívejte se na záběry dítěte z Pákistánu. Šokující video abnormálního dítěte.
Abnormální dítě - Šokující video

Get the Flash Player to see this content.

Abnormální dítě – Šokující video

18 komentářů “Abnormální dítě – Šokující video”

 1. mandolina

  No,lidi sama jsem invalidní ale myslím, že pro to malý by bylo lepší, kdyby nebylo.Tolik bolesti..a proč vlastně? Pro hypokratovu přísahu? Za jakou cenu??

 2. Bóča

  Video mi nejde spustit, ale podle fotky bych řekl, že by měli zavolat doktora House

 3. harley

  no jo no ,to má ztoho že chlastá pálenici přímo z flašky:-) když dem chlastat s kámošema,tak po ránu vypadáme stejně:-) takže žádnej zázrak ,ale poopiční stav s vedlejším učinkem .jak píšu _bud chlastal a nebo svařoval železí bez kukly:-)

 4. chlebka

  chudinka malaaa…tu by ta eutanazia bola fakt na mieste

 5. cryters

  Je mi to jasne tohle jsou Azgardi Thorova rasa

 6. panvcelka

  Ta nemoc se jemnuje Harleqiune Ichnitos , jeto vrozená kožní vada, nemá na to vliv drogy nebo alkohol, jedná se o nemoc s nějakým špatným genem, prostě se dítě narodí s ohromně tvdou kůží, která roste zhruba 4 x 5 rychleji než normálně. Dítě po porodu vlastní kůže skoro rozpáře na kusy, dítě se nemůže hýbat jelikož všechny záhyby kuže praskají a krvací rány, oči jsou zalité krví, končetiny bývají často deformované, dítě nemůže zavřít ani usta, jsou obrovské, sliznice a hrtan proto hrozně rychle osychá a dítě má hrozné bolesti z dehydratace, do ran se mu dostane lehce infekce sepce. Nejstarším člověkem je nějaká britka, která se dožila 24 letpo ní je jedn kluk 17 let.tyto děti se většinou nedožijí ani týdne.Umírají v naprostém tichu, jsou hluchý, nemají často ani uši, nevídí narodí se do tmy a cítí pouze bolest.

 7. $RoSoNeR!$™

  Tak přesně takovýhle kukadla jsem měl po prvním koštnutí marihuanny :DDD …

 8. Januusska

  NO KEBY SA MNE NARODILO TAKETO DIETA TAK ASI SKOCIM POD VLAK.vDAKA BOHU ZE MAM TAKE DETI AKE MAM….

 9. Honza

  biker má pravdu. A pokud se dožije dospělosti tak celej život bude terčem povrních lidí a psychicky destabilizován. Bude prostě příliž odlišný. V tomto případě bych doporučil smrticí injekci

 10. Opravdový biker

  Velmi těžké kožní onemocnění, zvané HTI (Harlequin Type Ichtyosis). Choroba vzniká mutací určitého genu v 2. chromozómu. Existují tři typy postižení, přežít do puberty nebo i dospělosti mohou vyjímečně osoby pouze s nejlehčí formou HTI. Choroba se dá částečně potlačit speciálními léky a komplikovanou a šasově náročnou péčí o pokožku. Nelze úplně vyléčit.
  Kůže postiženého dítěte je velmi tvrdá, neohebná, pokrytá vrstvou tvrdých keratinových šupin. Kůže v místě normálního ohybu praská a vznikají velmi bolestivé otevřené rány, které jsou bránou pro různé infekce a sepse.
  Děti mají kvůli nepružné kůži velké potíže s dýcháním (často umírají na udušení), kůže neudrží prakticky žádnou vodu, takže jsou silně dehydrované, silně narušena je termoregulace, prsty jsou neohebné, oči většinou nefunkční.
  Chorobu lze diagnostikovat v 11.-14. týdnu těhotenství vyšetřením plodové vody. Onemocnění se dá odhalit i pomocí ultrazvuku.

 11. 70mMyW!53

  tak takhle si nejak predstavuju mimozemstana

 12. Blahopřeji k novému potomkovi delisso a axxo!! jako by rodičům z oka vypadli!! :D

 13. lammer_CZ

  Je to vzácná vrozená vada, za tohle drogy nemůžou. Jen si nemůžu vybavit jak se ten syndrom nazývá :)

 14. boban

  To nemůže být pravda.
  Maminka nebo tatínek musely být FEŤÁCI. Pro takové dítě by byla lepší SMRT

Zapojte se do diskuze.