Americká inteligence v armádě – Jak se baví vojáci

Pojďte se s námi podívat na americkou armádu a jejich styl zábavy. Pokud není na co střílet, musí si umět poradit… I sám král Artuš pravil: “ Ha, ha, ha, jsem tak vesel, že už ani nemůžu být veselejší…“ konec citace z…..? Otázka za 556 bodů…

Americká inteligence v armádě - Jak se baví vojáci


Americká inteligence v armádě – Jak se baví vojáci

31 komentářů “Americká inteligence v armádě – Jak se baví vojáci”

 1. moreska

  tohle byl urcite usamas fsama pes

 2. mno…zajímavý,jak si tak projíždím komentáře.nikomu nebudu vnucovat svůj názor nebo ho nazý vat pračůrákem,jak to udělalo pár těžkejch tvďáků přede mnou.dle mýho názoru je na jednu stranu dobře že se američani snažej pomoct těm co to potřebujou, snažej se prosazovat svobodu a mír. na druhou stranu,za jakou cenu??? nepřipadá mi až tak fér například to co jsem viděl na jednom videu kde 3 americký vojáci mlátili asi dvacet zkrvavenejch,zuboženejch,nahejch a hubenejch iráčanů,zatímco čtvrtej to s hlaholivým smíchem natáčel.to co se stalo pak mi v tu chvíli vyrazilo dech.jeden z američanů kterej celou dobu postával vzadu,nikoho moc nebil a jenom pořvával o zmrdech a kreténech,vytáhnul z vesty devítku,odstrčil jinýho amíka,prřišel k jednomu z iráčanů a hlavní pistole mu rozmlátil půlku hlavy.ostatní se začli smát a on jenom popšel a tomu iráčanovi rozstřelil to co mu zbylo z hlavy po celý místnosti.video končilo ve chvíli kdy všichni američani včetně toho kameramana nadávali tomu střelci za to,že byli celý od krve,při čemž zbytek iráčanů začalo brečet. ale zase ne všichni američani jsou takový.v USA jsou velký spolky který se stavěj PROTI válce v iráku a Bushovi.

  já fakt nevím,američani by se měli na irák vysrat,zkazili tam toho dost.

 3. fešák

  NO,ČEKAL JSEM,ŽE TO NEPŘEŽIJE,ALE TEN FRAJER TO USTÁL.A JEŠTĚ S PŘEHLEDEM ODBĚHNUL.VIZ 0:36.:))

 4. honzius

  O jednoho psa víc nebo mín,myslim že to dělaj cikáni nám slušnejm občanům je horší.
  čabas

 5. houba

  JIRKA je to přesně tak jak říkáš,amíků je hromada a nějaký kreténí se najdou,ale to neznamená že je budem házet do jednoho pytle.Amíkům by jsme měli být vděčný za to co tady pro nás a jiné evropské země udělali.
  Ti, kteří dokážou jenom nadávat proč se serou do těchto východních zemí,si asi ani neuvědomují že bez nich by jsme si nevozili prdelky v autech a ekonomicky by jsme se asi zhroutili jelikož na naftě je závislá i blbá přeprava rohlíků do krámů. :-)))