Anorexie a Bulimie nejhorší případ

Anorexie a Bulimie v jednom. Tahle holčina odmítá jíst jídlo, pak se přejídá a ihned zvrací. Tahle holčina má veliký problém. Je lepší holka, která má něco málo na sobě, než tohle nemocné stvoření. Anorexie a Bulimie nejhorší případ.

Anorexie a Bulimie nejhorší případ


Anorexie a Bulimie nejhorší případ
Anorexie a bulimie – Hrozné video

28 komentářů “Anorexie a Bulimie nejhorší případ”

  1. jo jo pro zadneho kluka se nema takto hubnout bud vezme zenu takovou jaka je nebo at tahne

  2. Dáája

    To je plno chytrých keců, zažila jsem to u kamarádky a děje se to pořád, kluk s kterým byla rok, jí řekl, že přibrala a měla by s tím něco dělat, nedalo se jí pomoct, chtěla být pro něj dokonalá, skončilo to anorexii, z které i když ještě né úplně vyléčená vyšla celkem dobře a to tím, že dostala zpátky menstruaci a zůstali jí vlasy na hlavě, díky bohu pochopila, že jí za to ten kretén nestál ale v té době si to vymluvit nenechala, je to těžké, když se nemáte rádi a chcete zhubnout ze dne na den, žádné cvičení, které je na delší dobu nechcete, řekla bych, že nejvíc na vinně jsou někteří kluci, kterým se zřejmě líbí vychtliny a je moc španý když po roce zjistíte, že kluk, do kterého jste byli zamilované se díval pouze na váš zevnějšek a to co je uvnitř už ho nezajímalo.

  3. A nemůže si za to sama? Já pár kilko mám, narážky mi někdy příjemný nebyly – ale je to o povaze. Asi jí nikdo hubnou nenutil- nebo nutil ?