Bitka holek ve škole

Bitka holek ve škole se pravděpodobně neobejde bez trestu. Tvrdá bitka holek jaká se jen tak nevidí. Tato bitka holek ukazuje holky v tom horším světle. Pravděpodobně by jim to slušelo při jiné aktivitě. Dle našeho názoru je bitka holek vrchol nechutnosti. Když se seřežou kluci, tak je to něco jiného, ale holky by měli řešit svoje problémy jinak. Na druhou stranu by nebylo toto video Bitka holek. :-)

Bitka holek ve škole

Video bylo odstraněné.
Bitka holek ve škole

9 komentářů “Bitka holek ve škole”

 1. McBride

  Já se nikdy s holků nebila =D A kdybych měla nějaký spor tak bych to asi bitků ani neřešila… ale ta první rada byla dobrá =D

 2. jirka

  pro smutneho:presne tak zahodit ty kramy a vlitnout mezi ne a kdo jinej by to mel udelat?ucitele si maj zjednayt poradek na svy skole je to soucast jejich povolani.nebo myslis ze treba vsichni policajti by taky meli sedet v kanclu na prdeli aby se jim v ulici nahodou neco nestalo?

 3. Millis

  njn to se už asi jinak vyřešit nedalo no.

 4. Toncek.bp

  Tak takové buchty bych nejradči kopl do řitě,ale vzhledem ktomu že baby nebiju tak bych asi zustal u nejruznějších vulgarismů kdybych u toho byl.

 5. Smutné

  For Jirka:A co má dělat? odhodit učebnice či co a vlítnout mezi ně po určitém událostech na školách v Americe ale i jinde taky bych se zachoval jako ona nikdy nevýš kde může mít něco schovaného.

 6. jirka

  nejlepsi ta trapna ucitelka co v jedny ruce drzi ucebnice a druhou se je jeko snazi zoztrhnout

 7. Joseph Porta

  Může mi někdo vysvětlit proč se slepice dycky tahaj za vlasy??