Bitka na čerpací stanici

Začalo to jako špatný vtip. Nakonec mladík dostal zákeřnou ránu zezadu a bitka mohla začít. Do padesátiletého muže si nakonec kopla i holka. Bitka na čerpací stanici video.
Bitka na čerpací stanici

Bitka na čerpací stanici

38 komentářů “Bitka na čerpací stanici”

 1. rousevelt

  ti kteří tohle video ohodnotili kladně jsou stejně primitivní jako ti aktéři

 2. mr.spencer

  ferovka jim nic nerika.proto pro jistotu nosim sebou elektrickej vobusek.verte mi,hodne to s nim boli.na kamose sli 3 typkove.zneskodnil je tim el.vobuskem a kdyz byly na zemi tak je normalne pochcal.minimalne 10min je clovek jak po vobrne.jeste si to nafotil na mobil.hrozne jsem se smal.nez se prat a riskovat ze vam rosekaj tlamu tak ho nosim sebou.doporucuji,neni zrovna levnej ale je sakra ucinej.

 3. dellisa

  nsk…nevadí, že na tebe budu reagovat? / nechci se chytat každýho ho.vna, kdo sem co vyse.re /….ale jinak: nepíšu sem komentáře za účelem dokazování, že jsem chytrá nebo jak moc mám velkou fantazii, to rozhodně ne…víceméně tyto stránky beru jako relax a chvilku pro zasmání, protože je tu několik jedinců, kteří píší zábavné a vtipné komentáře….toť vše…

 4. nsk: mně připadá, že píšeš trošku od věci, delissa rozhodně fantazii má, je to fajn holka a chodí sem už dost dlouho – taky můj názor.
  Jináč ta bitka byla dobrá, ale mohli do sebe jít víc na tvrdo.

 5. To Dellisa- nebudu tě urážet – nadhled trochu máš, píšeš sem už pár měsícu, ale … neznám tě, jen si myslim, že seš trochu bez fantazie, ale s tím už se hold člověk narodí a už s tím moc dělat nelze. Jen se prosím hned nechytej každého ho.na, co sem někdo vyse.e. A tenhle zápas?- jestli se to tak dá nazvat.. To byla jen nějáka hra, ten týpek do toho moc nešel. jinak by to vypadalo trochu jinak. Nebo to byi sráč a do ničeho takového by se neměl vůbec pouštět. Když do někoho jdu, tak si to radši párkrát rozmyslím a trochu to naplánuji, teda když je na to čas, což on jistě měl – jen můj komment, nic víc.

 6. aonspeed

  kdyby bylo1 na 1 jiste by mladik dostal od 50 leteho co proto

 7. Assembly

  Jediný, kdo má mozek v hlavě a ne v kalhotech je Pavla. Opravdu smutné, že 3 do jednoho starého člověka musí mlátit několik minut, aby ho vůbec „zmlátili“. Ono v dnešní době normální, v davu jsou frajeři, ale 1v1 se bojí až serou. Lidi na videu jsou fakt chudinky:)

 8. lulinka

  hm ted jsem chtěla okomentovat to trapné americké video ale asi se to sem ani nehodi co??????

 9. dellisa

  O Café Time
  Café Time Vám přináší zajímavé videa a fotografie ze všech oblastí.
  Denně aktualizované kategorie přináší stálý přísun nových videí a fotografií.

  Máme rádi Vaše emaily.
  Pokud se Vám naše stránky líbí, doporučte je dalším.

  Vaše redakce.

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  ….takže to s tím přísunem nových videí moc nepřeháňějte, ať to stíháme sledovat a komentovat…..

 10. ommaho

  VITACCIT koukam že ses rozjel ty jeden bejku!!!
  Ale souhlasím!!!!

 11. VITACCIT

  VITACCIT
  Bře 30th, 2009 at 15.07
  … opravdu mě fascinuje neschopnost tohoto serveru. Žádná nová videa a zneužívaní cizích nicků. Zajímavé je že když si změním nick na Caf* a napíšu jejich slovem že všichni z redakce jsou buzeranti, do hodiny to všechno co za ně napíšu smažou a dají mi max. denní BAN abych se mi nepovedlo ani mojím pravým nickem přidat koment.
  Takže milá redakce tohoto serveru : Jste neschopní – neumíte NIC jen mazat komenty urážející Vás. Vaše neschopnost – vaše vizitka. Opravdu Vám přeju aby Vás jakožto admi. tohoto serveru vyrazily a nahradily někým jiným. Pro Vaši TUPOST A NESCHOPNOST. Jste ostuda těchto stránek.
  A honem mě zase smažte – troubové!!!!!!!!!!!! :( !! Jen na to se zmůžete …