Bitky a rvačky videa

Bitky a rvačky ve video mixu. Tvrdé údery, pády a nakládačky. Spory v chudinských čtvrtích nebo nespokojený zákazník v obchodě. Pouliční rvačky všeho druhu. Videa plné násilí a krve.

Bitky a rvačky videaBitky a rvačky videaBitky a rvačky videa 2

Update: 19.5.2010 Videa jsou obnovená.

19 komentářů “Bitky a rvačky videa”

 1. Mušketýr

  Děláte si srandu? Stačilo málo a mohl mít zlomenou spánkovou kost, ochrnutý na vozíku nebo mrtvý. Je to odporná úchylnost.V lepším případě vedoucí k pláči a přemýšlení nad životem, jakou má takhle cenu. L

 2. NEŘEKNU

  DEUSI DOUFAM ZE SI V TU SOBOTU DOSTAL PEKNE DO KSICHTU cabadas

 3. NEŘEKNU

  JA SI MISLIM ŽE JSOU TO IDIOTI ,KDYZ MAJI ZAPOTREBI SI TAK UBLIZOVAT.TO BYCH CHTEL VIDED JE AZ BY BILI V JEJICH SITUACI A NIKDO BI JIM NEPOMOHL AZ BI DOSTALI POŘADNE DO RIPAKU

 4. KOKOU

  Raďoušku pročpak píšeš za mě

 5. Ráďa

  kokou ty už tady raději fakt nepiš chybí ti vlastní názor víš, Milhaussi dojedu ve středu skunk už mám tak doufám, že to nezčadím už ve vlaku :-)))

 6. KOKOU

  Ja dorazim a budu se drzet maminky za sukni.

 7. Beru kameru na tu bitku. Sobota, Ruzyňský náměstí, 22:00. Těším se na Ráďu až mu pomůžu rozbít nějakým trotlům ksicht.

 8. KOKOU

  Ráďu by přepral i bezdomáč co za dva dny umře

 9. Ráďo rozdáš si to se mnou???:-))) Uděláme nějaký videjko a mrkneme jak umíš chrčet:-))

 10. milhauss

  Tepic rado.Tak kdy se ukazes v ty praze?

 11. vašnosta

  pěkné video ,ale chtělo by to ňáké nože a ti kluci u druhého videa jsou opravdu moc chytří ,schválně se mrzačí aby dostali invalidní důchod fakt chytré:-)

 12. Ráďa

  To je hézkééé tolik lásky a přátelství kolem sebe to se mocinky líbí i to jak ten čuráček chrčel bylo to jako malé prasátko jůůů to jsem se nasmál :-)))