Blondýna a policejní honička

Blondýnka v Superbu spěchala do práce a překročila povolenou rychlost. Policajt před autem jí nevadil. Šlápla na plyn a jela. Za celou akci žena dostala velmi vysokou pokutu, a to v řádech tisíců. Kolik přesně musela zaplatit, nechtějí prozradit. Alkohol v krvi řidička neměla. Jako důvod, proč před strážníky ujížděla, uvedla, že spěchala do práce.
Blondýna a policejní honička

Blondýna a policejní honička
Jak dělala blondýna autoškolu se podívejte zde:
Autoškola a blondýnka
Jak se jezdí na českých silnicích.

31 komentářů “Blondýna a policejní honička”

 1. vašnosta

  policajti jsou mamrdi co nepomahaji a nechrani jen otravuji lidem život a sami čorují jak to jen jde,kšeftují drogy,zbraně, auta, atd… nadarmo se neříka že pod svícnem je největší tma

 2. jirkas

  Totální kráva, co si jako myslela? Že jí ty policajti nechají takhle v klidu dojet si do práce??! Dal bych jí pokutu až by zčernala, řidičák už by v životě neviděla ani za výlohou!

 3. Paji

  Vitaccit je asi školáček na prvním stupni jinak si to nedovedu vysvětlit, ale až mu někdo naplácá tak bude policii volat

 4. Checht je to nahrané ,,, tohle neni v pravomici mněstké policie teda jestli těm pošukum se dá tak říkat ! mněly štěstí že tihleti „rambo mněštáci “ nenarazily na mně , to by si už neškrtli ani u ochranky v tescu :) :) , a kté pravomoci mněstké policie , tak za prvé tohle nemí v popisu práce a navic jim ani zákon neumožnuje někoho zastavovat autem a natož pronáslodovat !!!!!!!! a dale by mně zajímalo jak ji zmněřily a čím tedy tu udajnou rychlost ? . čili podle mně pokud by to bylo skutečné tak bych jednáni mněstké policie klasifikoval jak veřejné ohrožení ! zneužití pravomoci veřejného činitele §156 , a napadeni té dotyčné pani resp § 8 odst 3 k §222 odst 8 (se zbrani ) čili než by si ti mněštáci spamtovaly ze soudu tak by už ani zajem někoho opruzovat nemněly :)

 5. Chasseur Tueur

  To je parodie, aspon je videt, co vse si devka v teto dobe muze dovolit.

Zapojte se do diskuze.