Britney Spears a její skutečný hlas

Britney Spears a její skutečný hlas při koncertu v Las Vegas. Playback je bez diskuze nevyhnutný. Zoufalý hlas Britney Spears tak, jak ho zaznamenal mikrofon. Britney Spears a její skutečný hlas video.
Britney Spears a její skutečný hlas

Britney Spears a její skutečný hlas
Britney Spears videoklipy
Paris Hilton Free Video – Erotické video

20 komentářů “Britney Spears a její skutečný hlas”

 1. SnoopyDog

  Britney Spears zpivat neumi je to přes pc jeji hlas je doopravdy takovejhle ale proste si vrzla s určitima lidma ktery ju na špičku dostaly!!!

 2. doris

  nevim co na jejim žanru nekdo vidi..

 3. Tak teda vy jste někteří fakt hlupáci britnye spear na koncertě zpívá playback a jestli se někdo vytahuje že jsme trapáci a že byl na jejím koncertě a že zpívá jinka tak je trapák leda on.Tohle dělá spoista celebrit a z drog se vyhrabala třeba i Fergi nebo…Eminem atd.No to víte tak hlavně že jsme trapáci

 4. kriketak

  hezka buchticka zpivat nemusi umet vy tupci ta ta tatata

 5. Opravdový biker

  Až dospěješ, Denisko, tak to možná pochopíš.

 6. Denisa

  Ježiš vy blbci to je jen sranda takhle falešně ješt nikdy nezívala vy se na všehno chytáte!

 7. Katka

  proč by se měla obtěžovat hezky zpívat, když má playback?? to je docela na palici ne? ta se soustředí hlavně na tanec, protože ten je vidět, její odbytý zpěv ne

 8. Minikelly

  hmm… no tak možná, že kdyby ten koncert byl udělaný na LIVE, tak by se i obtěžovala pořádně zpívat, ale těĎ se spíš snažila jen otvírat pusu mamlasové!

 9. VITACCIT.com

  Já mít finance jako ona, neobtěžoval bych se na koncertě ze zpěvem. Také bych to takto odbyl. Komu by se to nelíbilo, ten ať si pustí doma CD a rozhodně nečeká že koncert je zvukově lepší. Tam jde přece o něco jiného. A proto je dobrá,.

 10. milhauss

  Ano souhlasím s kraskou.Je to skvělá umělkyně.To jsme teď slyšeli.Až tu někdy bude koncertovat,tak tam musím být.Protože kam se sere kdejakej zábavnej pořad.Je k smíchu.Podle mě začala smažit potom co se slyšela zpívat.

 11. fwef

  Takhle vystupují téměř všechni rádoby hvězdy! Neumí vůbec nic, je to jen divadlo producentů a vymoženosti techniky. Takhle kdysi odhalili i Kim Wilde. Trapas, že by nemohli zpívat ani na venkovské zábavě. Tam hrají kapely naplno a mají můj obdiv. Doufám, že se fanouškům už rožne v kebuli. Děkuji zvukaři, který nahrál její skutečný „zpěv“ a zveřejnil ho! To už může zpívat opravdu každý. Tak se toho nebojte!

 12. Ráďa

  I love it. Je jako já bohatá a bezstarostná dnes jsem přijel z Kanárských ostrovů :))))

 13. kráska světa

  vy ste fakt fšichni trapní.. 1) bylA jsem na jejim koncerte a spiva uplne super! 2) netančí aerobik ale HIP HOP 3)stojím za“ MRKVÍ“ protože jen malo lidí (např. MADONNA) ktery by to dokazali.. A za 4)je to hvězda jedna Z MALA KTERA SE DOKAZALA POSTAVIT ZE SKANDALU A Z DROG NAHORU…… tak radši nekecejte když newite o co de a este jedna vec nemužete verit BULVARU,ne?! nerikam že toto video neni pravda, ale zase nerikam ze to pravda je… britney umela zpívat a treba se to zmenilo po tech terapiich ATD zatim papiq VŠEM

 14. mrkev

  No ti frajeři co tady kritizují fakt bych chtěl vidět holku co by při takovém aerobiku ještě v pohodě zpívala :)

  kritizovat je tak snadné

 15. Deus

  I kdyby se tam vyblila na diváky, tak jedno se musí nechat. Je strašně prachatá a i když příjde do baráku, tak jí je jedno, co o ní kdo říká. Je to borka, co umí vydělat prachy!

 16. hades666

  heheee. to sa neda ani pocuvat … co je to za hospodu, kdys si tu nemuzeme ani poradne zabeeekat

 17. mikewithl

  toš celebrita jak má být, měla zůstat v blázinci

Zapojte se do diskuze.