Brutální kopanec poslal soupeře k zemi

Brutálním kopancem poslal tento bojovník svého soupeře k zemi. Poražený rival zůstal ležet uprostřed ringu v „smrtelné“ křeči. Vítěz svojí radost neskrýval ani trochu. Krvavý sport je jednoduše již takový…

Brutální kopanec poslal soupeře k zemi

Video bylo odstraněné.
Brutální kopanec poslal soupeře k zemi

11 komentářů “Brutální kopanec poslal soupeře k zemi”

 1. Milan18

  Souhlasím s Deusem,ta komunisticka kunda nech schcípne.Čurák.

 2. deus: chcípni na mor ty vymrdanej zmrdečku svý mámy! Jseš tak ubohej…vždyť ty nejseš schopnej se ani pod svůj názor normálně podepsat. Píšeš tu za jiný lidi po jejich jmény a myslíš, že seš coooooooooool, ale nikdy se nevyrovnáš těm, za které píšeš. Potlačuješ svoji pochybnou osobnost, ale klidně si to dělej, Gottwalde! Tak a teď odbrzdi svůj invalidní vozíček, odjeď na hajzlík a utři si péro od mrdky, je mi jasné, že při tak krásném komentu ses udělal, tak si to třeba slízej a narvy do uší a rychle zpátky ke kompu…musíš rychle odepsat Lenine!!!!!!!!!!!

 3. whiskey

  nevím proč, ale posledních asi 10 videí mi vůbec nejdou zpustit, netušíte někdo čím to je???

 4. Freddy

  Hmm… vydavat se za jednoho z vas dvou se mi ani trochu nechce.

 5. GOREFEST

  jiřiku už zase sjetej?CHUDINKO OPUŠTĚNÁ,ALE BAV SE DÁL,NA NIC JINYHO NEMÁŠ

 6. Bushmaster

  Hele Jiříku, mě do toho netahej. Já nemám potřebu se vydávat za někoho jiného. A nenazývej mě soudruhem, komouše nesnášim.

 7. jirka

  Deus rekl bych ze to bude jeden ze soudruhu GOREFEST,Freddy,Bushmaster,nebo jim podobny.Nechci na nikoho narazet,ale tomu by se dalo jednoduse zamezit,proste ze nemuzes zadat dvakrat stejny jmeno no ale to jaksi nejni v mych silach…jinak tu bude dal bordel jak za komancu.

 8. Která komunistická krysa píše v komentech za ostatní lidi jejich jménem? Ať máš do rána rakovinu ty bolševiku!

 9. jirka

  Ja mam rad Gulky..Snadno a rychle..