Brutální občanská válka v Libérii – Šokující video

Bývalý liberijský prezident Charles Taylor je mimo jiné viněn z terorismu, vražd, ze znásilnění, ze zotročování, ze sexuálního násilí a sexuálního zotročování, z krutého zacházení a z nasazení dětských vojáků. Brutální občanská válka v této středoafrické zemi v letech 1991 až 2002.

Občanská válka v Libérii - Brutální video

Video bylo odstraněné.
Občanská válka v Libérii – Brutální video

10 komentářů “Brutální občanská válka v Libérii – Šokující video”

 1. Taky něco pošlu,někteří jsou tak chudí,že nemohou dítěti k 7 narozkám koupit ani samopal.Že existuje taky motyka,to je nezajímá od té bolí ruce.

 2. čiči

  přispějte hladovým dětem, a vyktmte si z nich své budoucí vrahy ..

 3. Míra

  Měli bychom těm opičkám poslat nějaké potraviny a ošacení,po takovém boji vytráví,pro samou zábavu nemaji čas si něco vypěstovat,až bude nějaká sbírka pro negry,určitě budu mezi prvníma.

 4. zmetek

  Plesek tys tam asi byl co,že ses tak chytrej…..jsou to jenom gumy……… ze zbraní……………

 5. Plesek

  Chtěl bych vidět vás všechny, kteří těm lidem nadáváte a hodnotíte z pohodlí vašeho baráku. Zajímalo by mě, jak byste se tvářili, kdyby vás tam teď někdo odvezl a nechal. Byli byste posraní a prdel by se vám třepala strachy… Nikdo z nás si nedokáže představit co to tam musí být za peklo a co to je dožít dalšího dne… a celý svět jen čumí a kecá sračky…Jste naprostí ubožáci, vy kteří máte tu vaši odvahu to okomentovat.Zmrdi!

 6. presne tak, jsou to primitivove cerny, afrika zkurvena

 7. Těmdle černejm hubám svět pomáhá. nasrat ksindlové.

 8. co se vsemu divite tady se da sehnat vsechno dete do kramu a proste si to koupite ale tam to neni myslim si že kdybych se tam narodil tak bych taky musel bojovat abych přežil

 9. lukijasek

  Fakt mazec co se v tom svete deje a nikdo stim nic neudela!!

 10. Koukám optimistická budoucnost pro Evropu.