Brutální ruské dívky zbily a ponížily Emo dívku

Emo dívka si jen chtěl v klidu vykouřit cigaretu. Dívky jí brutálně zbily ostříhaly a sebraly jí boty. Co je to dnes za mládež? Bitka dívek video.

Brutální ruské dívky zbily a ponížily Emo dívku

[flashvideo filename=http://theync.com/videos/10278-bad-russian-girls.flv /]

Brutální ruské dívky zbily a ponížily Emo dívku

35 komentářů “Brutální ruské dívky zbily a ponížily Emo dívku”

 1. Brutalita těch holek je úděsná a nepochopitelná, ale nechápu ty kluky kteří dokáži dopustit něco tak ohavného. Nechat bez povšimnutí tak brutální útok na mladou dívku a dokonce se na tom i podílet může jen ubožák!

 2. Marii

  Ty vole to si dělaj pr.el ne?? Tak tohle je fakt ubohý! a co,tak je emo,no jéééééééžiš! Bejt tam,tak je zkopu taky dě.ky za.raný!!!!

 3. filip

  chudinka …..ty rusové to stou vodkou přehánej neeee?

 4. Tereza

  Kouřej moc ty biliny XD Ta holka má hrdost,a já jí obdivuju,jediná slzička jí neukápla.:) Je to frajerka,tamto jsou ubohý ubožačky,

  BtW:,,Taky se to stalo,dá se řící,že uplně to samé“xP:)

 5. Vy jí to přejete jen kvůli jejímu stylu? Koukám, že i lidé v ČR jsou pěkní debilové… Chudák holka, tohle si nezaslouží ani kdyby se druhý den podřezat opravdu chtěla. Jste stejní jako ty ruský krávy co jí to udělaly.

 6. ¨Veronika

  Chudak. Vsechny tyh holky bych nekam zavrela a udelala jim to sami co udelali oni ji! neim o co jim slo . snad jen o pobaveni?? trosku trapny kdyz jich bylo vic a ona jen sama. bych chela videt je co by delaii!!!! oni na to dojedou jednou!!!!

 7. Michal

  Tak tohle je fakt síla nevím kdo co máte proti emo stylu..já zase třeba fakt nesnášim hopery ale rozhodně bych nějakýho nemlátil kvůli tomu že je hoper..a už vůbec ne když by sme byli v přesile..já uznávám fair play jestli třeba některé z nich něco udělala tak prostě měli jít na férovku 1vs1 to by nevadilo i kdyby emařka dostala přes tlamu…:)ale tohle je fakt humus doufám že dostanou co si zasloužej..a nějvíc mě dostává že sem možná za tou kamerou slyšel nějakýho klacka..ten by zasloužil nejvíc za to že nezasáhne..

 8. ne byla ta holka emo,ja sem s ruska,a s toho mesta kde to bylo.

  neni to pravda!

 9. sabina

  a navic serou se ji do zivota dit je to nas styl emo oni patri do kriminalu ja bych je rozpitvala za ziva!!!!!!!svine emo je good!!!!a navic kazdy ma svuj styl!