Brutální sadistická vražda muže

Záznam z mobilního telefonu jednoho ze svědků vraždy muže. Brutální vražda začala nekonečnou bitkou přes upálení až po jiné nechutnosti. Muž byl obviněn ze znásilnění ve městě Caracas státu Venezuela. Děti si samozřejmě nemohli nechat veřejnou vraždu ujít. Upozornění pokud vám není osmnáct tak se na toto video nedívejte. Pokud jste z Venezuely a ještě vám není osmnáct tak je vaše povinnost toto video vidět aby jste nezameškali povinnou výuku.

Brutální sadistická vražda muže


Video bylo odstraněné.
Brutální sadistická vražda muže

28 komentářů “Brutální sadistická vražda muže”

 1. nechápu…..stě tyhle lidi sou pro mě ubohý,lidi co nemaj soucit a slitování ….to nejsou snad ani lidi

 2. mistik

  No odporný to nejsou lidi ale …. škoda mluvit nemám ani slov

 3. Nischa

  Hlavně, že všichni píšete, jak si to zasloužil….třeba jo, ale není psáno, že to znásilnění spáchal, ale pouze, že z něj byl obviněn, zamyslete se nad sebou!!!!!

 4. Radik.0707

  tak maji tam narodni sport asi basebal tak trenovaly no.

 5. Krutovládca

  Keby sa aj u nás takto trestalo znásilnenie, tak by si každý muž najprv vyžiadal písomné povolenie od ženy že s ňou môže mať sex.

 6. šukat to jo, nést odpovědnost, to ne!

 7. djxcom

  Tohle video bylo i na mě trošku moc.

 8. Guner_joey

  toto je mrtvola, která je mrtvá. Nelíbí se mi jak umřela, podle mýho názoru je to mrtvola, která umřela. Škoda, že umřela!

 9. ZRŮDY !!! ČÍM JSOU LEPŠÍ OD TOHO PROVINILCE ??? NIČÍM !!! MOŽNÁ ŽE JSOU SAMI HORŠÍ NEŽ ON SÁM A SVÉ ZKRYTÉ SKLONY A HANDICAPY SI LEGÁLNĚ A BEZ TRESTU VYBÍJEJÍ NA ODSOUZENCI. TO BUDE ALE V ZÁVĚRU POSUZOVAT SÁM BŮH A MOŽNÁ SE SAMI TRESTAJÍCÍ BUDOU VELICE DIVIT , NEBOŤ JAK JE PSÁNO : „CO NECHCEŠ ABY BYLO UČINĚNO TOBĚ , NEČIŇ DRUHÝM !“

 10. panvcelka

  Ty vole tak to ne. Zasraný černý skurvený huby, to jer děsný.To prostě i opice v pražské zoo má větší inteligenci. Jak si to tam natáčej mrtky zasraný, a ty basebolky, né to je na mně moc.Tohle je prostě svinstvo. Ubohost.Ať už udělal co chtěl, tak tohle je až moc silný trest :(

 11. Slosování sportky druhý tah a výhercem smrti se stává tento muž!

 12. pospa65

  Hlavne ze je u toho hudba jak u Losovani sportky. Jinak pekne vylizani Pologajove!

 13. VITACCIT

  Café – Dub 15th, 2009 at 22.40 – a je to tu zase. Proč musím číst něco co jsem nepsal ???

 14. dellisa

  ….ale stejně by mě zajímalo, jak je to tam s výchovou dětí???…..pokud něco provede, tak nějaká ta facka od matky či otce mu přijde zcela určitě směšná, když se tam na veřejnosti dějí takové věci a oni na to koukají….ale dneska jsem byla svědkem: žena opřená o kolo šla se svými dvěma dětmi ve věku 7 a 9 let, ženě to kolo spadlo a mohl za to ten její kluk..začala nadávat do pi.či a že je to líná svi.ně /ten syn/. Vzala od kola pumpičku a vzteky ji chtěla po něm hodit, ale….on se schoval za mým autem, k údivu si to uvědomila, neházela, ale toho svýho syna ručně na místě zmlátila. Když jsem ji řekla, že to dítě za nic nemohlo, a že ho neprávem mlátí, odpověděla, že stejně z nich vyrostou grázlové…hmm???

 15. Připomíná mi to umučení Krista, taky šokující, ten chlapík si asi poslední den „užil“.

 16. VITACCIT

  ??? – tak Zetora. Hele viděl jsi někdy traktor – to jestli víš kde má výfuk. To mi přijde opravdu nereálné … :D

 17. VITACCIT

  hovno je vám po tom – od toho tvojeho „Vybít, zamést a jít dál“. Vidíš jak jsi stejný? To co jsi napsal dělali i ve videu – to je ironie, viď. Hlavně že je nazýváš ušmudlanými negramotnými prasaty a přitom uvažuješ stejně jako oni …

 18. 70mMyW!53

  toto video melo byt porizeno aspon o 10 minut pred kdy byl jeste na zivu a zdrav, takto vidim pouze malaceni mrtvoly

 19. davová psichóza dokáže divy,pokud ho ale obvinily neprávem tak to se už nikdo nedoví,to je to samí jako bych tvrdil že to delisa dělá se šemíkem a vitaccit klátí vejfuck od zetora pokud tomu někdo uvěří maji problem,zamyslete se nad tím jak je to snadné.

 20. VITACCIT

  Chodí Pešek okolo,
  nekoukej se na něho.
  Kdo se na něj koukne,
  toho Pešek bouchne … (má co chtěl)

 21. dellisa

  ….no fuj, tam to ale muselo smrdět, když ho pálili..ale že to nespojili třeba s něčím příjemným, jako si např. nad ním opéct buřta ne….

 22. hovno je vám po tom

  sem platí stejný coment jak jsem psal u hochů od talibanu…..PRASATA…prostě to jsou ušmudlaný negramotný prasátka. ”TVORA” který tohle dělá nemůžu nazvat ani člověkem, je to jen nemyslící biologická hmota-prvok. Myslím proto jsem. PS: Vybít, zamést a jít dál………

 23. $RoSoNeR!$™

  ,,Pokud jste z Venezuely a ještě vám není osmnáct tak je vaše povinnost toto video vidět aby jste nezameškali povinnou výuku“ …:D:D:D
  ..Kdybych bydlel v tý Venezuele a chodil ještě do školy,tak bych se do ní každý den těšil kdyby nám tyhle videa pouštěli denně ba i dokonce bych možná naschvál propadal…Má co si zasloužil.