Brutální útok lvů na safari

Brutální útok lvů na safari. Lidi občas nemají zábrany a pak to takhle dopadá. Někdo vleze medvědům v Zoo do výběhu a někdo si jde udělat detailíček lvíčka na safari. Bohužel tomuto šílenci se fotografování stalo osudným. Video Brutální útok lvů na safari nám poslal uživatel Aleš. Tímto ti děkujeme. Pokud máte v mailu videa nebo fotky, které by se sem hodili, pošlete nám je na mail cafe@loveme.cz, my je postupně zveřejníme.

Brutální útok lvů na safari

Video bylo odstraněné.
Brutální útok lvů na Safari

19 komentářů “Brutální útok lvů na safari”

 1. Lasky

  Asi to byli dobří kamarádi že ho nechali sežrat ,jen čumí a nic nedělají asi dostaly balík za to video.Škoda to komentovat.

 2. marek

  dobře jim tak,ty lidi byly očividně uplně dementní s prominutím… to že ho sežraly se dalo čekat. byl to v tu chvíly vetřelec a zároven snadná kořist… ale nepochopim jak na takovou nebezpečnou výpravu vemou děti.
  člověk už zasáhl hluboko do přírody a ta už ustupovat nebude.. protože NEMÁ KAM!!!!!!!!

 3. henro

  Bejt takhle blizko,tak bych ani okenko nestahnul a to hovado jeste vyleze ven. Dobre mu tak,ale i tak si myslim ,ze je to jake take FAKE !

 4. terra23

  Byl to sprominutím PAN idiot,který asi neměl v hlavě nic….
  Dobře mu tak ….jednoduchá kořist :o)))

 5. Feliuso

  to rikate ze by jste do nich najeli autem a kdo vi co vsechno..ale vemte si ze v tom soku co se stane akorat zirate a takovehle vec vas nemusi napadnout

 6. lilius

  PROČ BRUTÁLNÍ UTOK? LEV JE ŠELMA A ČLOVĚK JE PRO NĚJ JENOM KOŘIST,TAKŽE – NAPROSTO PŘIROZENÁ REAKCE LVA! TAM PLATÍ ZÁKON DŽUNGLE A TO ZNAMENÁ- SILNĚJŠÍ VYHRÁVÁ,COŽ SE TAKÉ UKÁZALO!!!

 7. petra jandova

  je to jedine spravne….lidi jsou hovada a dobre jim tak….lev je selma, a zabiji v pudu, clovek pro bohatstvi a poteseni….clovek- dobytek…….

 8. Jediti

  ty zvirata za to nemuzou,tam kde ziji oni nemaji lidi vubec co delat!!!Tak at se pak nedivy,ze si chrani svoje teritoriuma svobodu!Oni se nam sem taky neserou…

 9. jo auta stojí a čumijou jak debily.(dobře mu tak ale s tím autem to je logický a určitě by to trochu zabralo

 10. jMÉNO

  kDYBY NA NĚ ZAČALI NAJÍŽDETR AUTEM MOŽNÁ BY DĚCKU NEMUSELI PŘÍJÍT ASI O OTCE, JESTLI BYL JEJICH OTEC

 11. cestovatel

  na safari v Africe jsem byl a v savaně kde jsem filmoval lvi také.Lev není jediné nebezpečné zvíře v Africe,kromě hadů(na jednoho jsem málem stoupnul,byla to zrovna kobra,jejíž jed by prý skolil i bůvola)´je to i slon a ten bůvol také.Řidič,domorodec mě řekl,že v Evropě v lese všechno od lidí utíká,ale v Africe zase vše jde k člověku.Je to nepříjemný pocit a v savaně jsem se nikdy necítil bezpečně a držel se lidské smečky,nebo zůstal raději v autě,jsou tam místa,kde by Evropan nedošel ani k horizontu.Taková je to tak divočina.
  Co říci závěrem..asi jen to,že lev bez důvodně nezaůtočí a před samotným ůtokem varuje vetřelce,který mu narušuje teritorium a to řevem.
  Muž na videu toto teritorium porušil a jistě byl také důrazně varován.
  Nelze odsuzovat potom lva,že se chová jako lev.
  Těch dětí v autě je mě upřímně líto..

 12. Janča

  He he he,pečeni holuby přímo do huby,pitomec ta ženská mu to říkala.: )

 13. libor

  Když zviře napadne člověka tak vždy lituji toho zviřete protože nejhorši zviře je člověk a dava to pořad najevo 2 smradi upali kočičku chytl bych je zmetky a narval jim hlavy do ohně a nebo jim pracky polil horkym olejem

 14. Martin

  Blba nebo blbej ses ty!Co si jako ten kokutek myslel ze dela?Dobre mu tak.Lidi je jak sracek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. ti lidi jsou ale blbí oni jen staly a čumněli kdyby n ně aspon najely autem

Zapojte se do diskuze.