Brutální vražda natočená kamerou – Šokující video

Brutální vražda natočená kamerou. Zloděj se pokusil vykrást byt těchto dvou mužů. Kdyby tušil co ho čeká raději by šel krást jinam. Muži chytili zloději, který chtěl utéct. Dívka zatím volala policii. Pokud je tamní policie schopná odhalovat viníky krádeží stejně jako česká či slovenská policie. Tak se člověk nemůže divit, že spravedlnost vezmou do vlastních rukou. Souhlasíme se zvoleným postupem protože prevence musí být. Čím více zlodějů zmizne v hlubokých lesích, tím klidnější budeme mít spánek.
Upozorňujeme, že video není vhodné pro děti a mládež.
Brutální vražda natočená kamerou - Šokující video

Upozorňujeme: Video není vhodné pro děti a mládež.
[flashvideo filename=http://m3ds459lk.loveme.cz/kjdfs56564gf356dg4fdpo554i2jgsdfl/7podi56dgf456f4sdg654dsf165po14/0211s/t/vrazda-zlodeje-blackcafe-cz.flv /]
Brutální vražda natočená kamerou – Šokující video
Co si neuděláte sami…
Zatýkání cikána – Slovenská policie v akci

14 komentářů “Brutální vražda natočená kamerou – Šokující video”

 1. Marco

  Nic ve zlem ale kdyz krade zlodej krade protoze asi musel aby mel co do huby dat ale kdyz krade vrah zivot cloveku tak takovej koment co napsal jirka je ubohost ten zlodej si zaslouzi svuj trest trebas pokud kradl ze chamtivosti ale ne smrt nadavate na rusaky ale cesi nejsou o nic lepsi

 2. Masák

  Krást se nemá ale tohle je fakt moc jak tam chudák chrčí a pomalu bolestně umírá!!zato bych udělal to samý tomu kryplovi co mu tam dupal po hlavě!!

 3. dominik

  skurveny rusaci udal bych jim to stejny jak udaly to mu zloději pakaž jedna zasrana ruska fuj špiny

 4. Renata

  Bože,..to snad ne.Magor co po něm dupe,..ale že i ty ostatní ho nechali?to je pro mne šok!!!

 5. je to pekny hnus!!! doufam, ze ho zavreli a ve vezeni skoncil stejne jako ten zlodej… nemam nic proti tomu nakopat nekomu prdel a ten zlodej si to urcite zaslouzil… ale zabit cloveka?????

 6. Sadistickej hajzl měl možnost se vyřádit!Rusko!,zlodějíček který by sebral za pár rublů musel zemřít.Katastrofa…kam se to řítíme?!

 7. polda

  Vylízané mozky, tohle se může stát jenom v Rusku.

 8. Zdeněk

  tak tohle je ubohost dat mu popapuly ok ale tomuchudákovy snad prošláp i krk to není možný nejhorší je že ten chudák tam bez mocně ležel v bolestech KDYŽ ČLOVĚK ZABYL ČLOVĚKA HNED OKAMŽITĚ SMRT ZA SMRT!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Mirivoj

  Nevim,jestli se tohle dělo dřív,ale teď jak se někdo ocitne na zemi,tak si může být jistej,že ho v bezvědomí bude ten druhej okopávat,nechápu jak takovej hajzl může usnout,to chrčení by mě budilo i v narkoze.

 10. dodo81

  suhlasim s Kajom dat mu poriadne cez držku ale mlatit ho na zemi hlava nehlava az do smrti sa my zda až priliš ,maly by ho odsudit za vrazdu bezpardonu.

 11. kája

  ty vole dobrej magor… neříkám rozbít mu držku proč ne, ale dupat mu tam po makovici… doufám, že šel za vraždu pičus sedět

 12. jirka

  udělal bych to samé ten zloděj si musí být vědom že krade a že se to nemá skopal bych ho do krve šmejda o dalšího zloděje mín dobře mu tak .