Býčí zápasy začaly tragédií

Býčí zápasy jsou známé svou oblíbeností ve Španělsku. Býčí zápasy začaly během lidí před rozzuřenými býky. Tentokrát se ale něco zvrtlo. V zúženém prostoru, při vstupu do arény, se v tlačenici prchajících lidí podařilo jednomu z dobrodruhů spadnout. Následovala drastická tlačenice a šokovaní lidé si skákali po hlavách. To nejhorší se však řítilo pořád za nimi.
Rozzuřený býci se rychle přibližovali ulicí přímo do arény. S obrovskou silou se rozhodli prorazit ucpaný vchod a skákali jeden za druhým po lidech. Prošli všichni býci.
Lidi v šoku a v bolestech zůstali ležet rozdrceni pod obrovskou váhou býků. Ve finále si jeden fanoušek býčích zápasů nevšiml, že stojí jednomu z šílených býků přímo v cestě. Když to zjistil už bylo pozdě. Tito býčí zápasy si vyžádali přes šedesát zraněných fanoušků býčích zápasů. Kupodivu nezemřel jediný člověk o býcích se už nemluví…
Býčí zápasy video.

Býčí zápasy začali tragédií

Video bylo odstraněné.
Býčí zápasy začali tragédií
Doporučujeme taky Býčí zápasy – Útoky býků na člověka.

12 komentářů “Býčí zápasy začaly tragédií”

 1. Maragall

  Svatek na konci jara, San Fermin.

  Mesto Pamplona (Irun), tyden trvajici fiesta, pri ktere se vypousti byci do uzavrene trate a pred nima bezi, jak je tady videt, dav lidi, prevazne turistu.
  Spanele jsou vetsinou zkuseni bezci, v typickem bilem obleceni s cervenymi satky u krku a pasu. Ti na rozdil od turistu maji urcitou zodpovednos a zbytecne neriskuji zraneni.

  San Fermin, jako slavnosti se vetsinou obejdou bez vaznejsich zraneni, ovsem tady se jim to ve vratech areny nejak ucpalo… :-D

  Un abrazo..

 2. „Můžou si za to sami“ znamená totéž jako „nesou následky svého jednání“, no ne? Běžet před býky je jejich svobodné rozhodnutí, byť ne zrovna moudré.Kdyby někoho nutili k běhu před býky násilím, tak buďiž, ale takhe není třeba jim nadávat do „zdegenerovanců“. Koneckonců, naše české svátky také zrovna neoplývají inteligencí: Vánoce – poutrácej co můžeš(a umlať kapříka paličkou na maso), Velikonoce – mlácení holek pomlázkama, na Valentýna(pravda, importovaný svátek) se mi z hromad kýčovitých srdíček dělá zle, stejně tak na většině poutí. A když někomu chybí adrenajin, utrácí za tandemový seskoky padákem. Ne, děkuji pěkně. Proš se tedy navážet do cizí kultury?

  PS: Kolik lidí každoročně zahyne při autonehodách a nikdo jim nevyčítá, že neměli jezdit autem. A kolik lidí zemřelo při této fiestě(španělská slavnost)? Pokud jste četli úvodní text, tak víte, že ani jeden.

  PPS: Korida neboli býčí zápasy by byly na mnohem delší vysvětlování, ale to až někdy jindy. Koho to zajímá, může se podívat na mé stránky o tomto tématu.

 3. Naprosto se všema souhlasím!!! Dobře jim tak!!! Mají co chtěli!!! Mnohem víc mi vadí korida v aréně nebo jiné týrané zvířata.

 4. Chocholousek

  Su to idioti. Tak im treba, sami to chceli.

 5. karel

  dobře jim tak…tohle mě nechává chladným :-)

 6. Millis

  Když je baví utíkat před býkama tak je to jejïch vina já bych tam nešel a neskončil bych pod kopytem nebo pod rokem některýho toho býka.

 7. Toncek.bp

  Když už se tihle zdegenerovanci baví tím že si do ulic vypustí stádo nasraných býku tak ať počítají stím že je mužou rozsekat.Dobře jim tak.

 8. Deus

  U nás by se takle mohli vypustit cikáni.

 9. jirka

  dobre jim tak,jen at jich ty bejci rozsekaj co nejvic

 10. Míra

  Takovou zhovadilost bych neudělal ani nalitej.