Crash test autobusu

Crash test autobusu video. Nejen osobní automobily podstupují crash test. Autobusy testují crash testem taky. O tom jak bezpečné jsou autobusy se můžete přesvědčit na tomto videu.
Crash test autobusu

Crash test autobusu
Crash testy:
Čínské super vozidlo a jeho crash test
Crash test vlaku
Crash test letadla
Crash test figurín na motocyklech

15 komentářů “Crash test autobusu”

 1. VITACCIT

  …. stejně tam mohly toho řidiče nacpat. Když né mu, tak nám by se to líbilo :D . Stejně jsou to většinou pomatenci, co neumí jezdit … !!!!!!!

 2. Pavla

  VITACCIT. com : Kdyby ses tak nechoval, tak bych si to o tobě nemyslela. A myslím, že stejně je tomu i u ostatních. Tak se začni chovat jako člověk. Nezapomínej, že každou krávovinou co tady vypustí z h..y se někoho dotkneš. Třeba jako mě tady, protože můj otec jezdí s autobusem. A navíc hrát si na drsňáka za každou cenu je trochu trapný. Takže nakonec není všechno zlato co ….víš jak se to říká, ne? Nebo jsi debil?

 3. monala

  mas pravdu Pavlo,souhlasim s tebou…jezdim v aute porat a co nekdy vidim za idioty,to se neda ani popsat..a to co tady nekteri pisou neberu vazne…stejne to tak doopravdy neciti-se tim jen bavi……

 4. VITACCIT.com

  Pavla – jo no, stejně mě tak bereš – je mi to jedno.

 5. Pavla

  VITACCIT.com – právě jsi dokázal, jaký jsi debil

 6. VITACCIT.com

  … a samozřejmně na cestě platí právo silnějšího. Ta plná čára (jak píšeš) platila jen pro ty kombajny – sleduj značky, jo? – „Předjíždění traktorů (kombajnu) dovoleno“+ doporučená rychlost 90.

 7. VITACCIT.com

  Milá Pavlo. Myslím si že jsem to byl já s tím Golfem. Ale časy se mění a na mě to auto bylo příliž slabé. Kombajny jsem předjížděl vždy na „trojku“ – potřeba výkonu a tahu motoru, víš. A do toho ještě sledovat chodce? Přece se nenabourám. Však uhnou – proto máte vy chodci vedle krajnice příkopy. To ať máte kde padat a neomezujete plynulost siln. provozu -tvůj com:)

 8. manny

  Pavla:no moc tomu příkladu nechápu domyslím si tam teda ten autobus a pak my vyjde výsledek následující: (golf+kombajny):(pavla+pes-autobus)=golf s řidičem vejpůl,pes bez ocasu,pavla ve škarpě,autobus s ohnutou spz a kombajny jedou dál…tak tomu nechápu…ale příklady my nikdy nešly :-(((

 9. Pavla

  VITACCIT.com: Já nevím, můj otec je autobusák a asi by se mu to nelíbilo. A to je to řidič kurevsky dobrej. Jenže hold po silnicích jezdí jiní namachrovaní kreténi co hazardujou ze životama svýma i lidí okolo. A pak to může dopadnout takhle.

  Typickým příkladem je tohle. Jdeme za krajnicí silnice, kde není mimochodem žádná stezka pro chodce a do zahrádkové oblasti odkud jsme šli se jinak dostat nedá. Šla jsem tam já, mamka, přítel a náš pes. Je tam plná čára. Navíc tama v té době vedla objížďka a asi stopadesát metrů, před místem, o kterém mluvím byla značka zákaz předjíždění, která v tom místě stále ještě platila. Co si myslíte že udělal jeden blbeček s natuněným golfem. Evidentně si myslel že svět patří jen jemu. Začal předjíždět řadu kombajnů, které jeli před ním a to i přesto, že viděl, že je tam zákaz předjíždění, plná čára a za krajnicí na druhé straně jdou chodci. Kdybysme neuskočili úplně do škarpy tak by nás všechny zabil. A nedej Bože abych to já přežila, ten borec by trpěl do konce života.

  To je ohleduplnost, že? Vyprávím vám to proto, aby si dementi jako je VITACCIT.com uvědomili, že když by se jakákoliv nehoda měla stát řidiči, který ji nezavinil a on by u toho měl umřít nebo být nadosmrti v křesle, tak se mu to asi líbit nebude že?????

 10. VITACCIT.com

  Stejně tam mohly toho řidiče nacpat. Třeba by se mu to líbilo.

 11. Teda první 2 metry autobusu jsou na sra…. Tak se pasažáři pěkně posaďte, ať máte krásnej výhled, až to přijde.

 12. manny

  dobrej argument pro řidiče autobusů jak si říct o vyšší plat…ale chtěl bych vidět crash nějaký Karosy z té by nezbylo nic…a to ještě chtějí aby lidi platili…budu i nadále jezdit svým autem…

Zapojte se do diskuze.