Další rychlá smrt motorkáře

Madrid, Španělsko. Řidič osobního vozu projel na červenou a odnesl to další motorkář. Smrt na motorkáře čeká na každém kroku…
Další rychlá smrt motorkáře

Další rychlá smrt motorkáře

18 komentářů “Další rychlá smrt motorkáře”

 1. $RoSoNeR!$™

  1. Toho dotyčného jsem neznal.
  2. Je víc než nadmírnu jasné, že přímo po té smrti „toužil“ .
  3. A zato, že vlastní vinnou ohrozil i životy nevinných – dobře mu tak.

  … „Kdyby to byl Váš známí“ ? Na kdyby se ale „nehraje“. Kdyby nebylo kdyby, nebyly by chyby …

 2. Nikdo se nad žádným videem neraduje. Jestli někdo napsal vtipnou hlášku tak to bylo, protože ho neznal, těhlech videíí viděl mraky a tudíž není důvod, aby u něj truchlil, navíc spousta videí co tady jsou je fake.
  Kdyby si viděl jak se chovaj některý motorkáři a co všechno zkoušej za machrovinky, tak by ti asi došlo, že se něco takovýhodle může stát.
  A pokud se ti tady už smějou 3 lidi, tak by si se nad sebou moh zamyslet a nehrát si na svalnatýho frajera, co všechny zmlátí, když seš akorát k smíchu, ty parodie na thai box :D

 3. SValovec

  Ted jste mi to teda nandaly,klobouk dolů,pánové:-)

  Jen pořád nechápu jak se můžete radovat nad videem kde se zabije člověk??!!

  Kdyby to byl Váš známí,tak už by to taková sranda nebyla,že???

  A ty keci na motorkáře…..To radši ani komentovat nebudu (to je jen důkaz Vaší hlouposti) .

 4. VITACCIT

  SValovec – nekecej. Svůj volný čas trávíš ve cvičením jógy, když zrovna nejsi na tréningu baletu.
  … než zase něco napíšeš, nezapoměn si zvýraznit oční linky a rtěnkou obtáhnout rty. Jinak v nějaké TV reklamě byla řasenka která ti třikrát prodlouží řasy. Hmmmmm, teď jsem napsal blbost. Určitě jí už „SValovče“ máš doma.
  “ A s tim že sem vyzáblej,tomu se musim jenom smát “ – Tak seš tlustý baletní honibrk, no … :DDDDDDDD
  A jestli bych ti to řekl do očí? Samozřejmně že jo. Dokonce bych ti i zkrásnil obličej slinou a smál bych se tomu, jak nevíš co máš dělat.
  Určitě si mě najdi, virtuální hrdino. Budu se móóóc těšit …
  … šašku …

 5. $RoSoNeR!$™

  Já ti to klidně i zazpívám … do očí, nebo pošeptám do ouška … :DDD
  Hele, to mi je jasný, že svůj volnej čas trávíš na Thai Boxu – tam okukuješ z povzdalí aktéry souboje a mastíš si u toho piňdoura … ve fitku – děláš vodonoše a utíráš ze strojů pot … a na motorce – snad budeš mít tu čest, aby jsme Tě taky jednou okomentovali:DD Já vto doufám … :D

 6. Jasně, děláš 5 bojových umění a seš svalnatej rváč. To ti tu nikdo žrát nebude. Já mám 112 kilo a 198 cm a dělal jsem bojový umění několik let, takže tu nemusíš machrovat. Budeš někomu vyhrožovat, že ho zmlátíš kvůli tomu, že komentuje články na diskuzním fóru? Seš fakt k smíchu.
  Viděl bych tě na 15 letýho vyzáblýho chlapečka co má plnou hubu keců :D

 7. SValovec

  Vy máte akorát silné keci,zajímalo jestli by jste mi to někdo z vás řekl do očí?Hmm???A s tim že sem vyzáblej,tomu se musim jenom smát.Nevědel jsi co napsat,že?Já nejsem žádnej zkurvenej virtuálek jako ty.Svůj volnej čas trávim bud na Thai-boxu,ve fitku,nebo na motorce, a né jen u počítače psaním stupidních komentářů k videím kde se někdo zabije.Jinak vy jste určitě hubený sračky,co maj jen plnou hubu keců.

 8. Svalovec to je nějakej parazit ne? :D
  Ten by možná tak zmlátil bezdomovce, už vidím jak proti nám jde vyzáblej bezdomovec rozbít nám dršku za okomentování videa.

 9. $RoSoNeR!$™

  SValovec – Bububububu … :DDDD!!! Co si pod tvým drsným nickem lze myslet ? Jen jediné – jsi zřejmě vyzáblí až na kost a když fouká trochu silnější vítr, bez okov na nohou nevylezeš z bytu, abys neulít a jediné koho jsi kdy zmlátil, byl ožralej bezdomovec na lavičce:D …
  Za něčí názor, či okomentování videa na těchto (brutálních) stránkách bys někomu rozkopal držku? Běž se léčit šašku … !

 10. Blbci jezděj a zkoušej machrovinky na motorce a pak na to doplácej slušný. Takhle to pak dopadá.

 11. _satyr

  o jednoho vola míň. Dneska mám super den :D

 12. SValovec

  Vy jste parta dementů.Za vaše výroky bych vám rozkopal držku.

 13. $RoSoNeR!$™

  Přésně tak … evidentní chyba toho babetáře … Jediné, co by mně v případě jeho okamžitého úmrtí naštvalo by bylo to, že bych mu nemohl rozkopat držku zato, že ohrozil můj život, popřípadě i život mých spolujezdců (Rodiny … )

 14. VITACCIT

  Je dobře že mu narazil do zadního kola. Tak mohl krásně přeletět kapotu kufru auta, aniž by ohrozil zdraví a bezpečnost osádky automobilu. Tak je to správné …
  Jinak „napral“ do něj schválně.
  Semafor jsem v tomto videu nenašel. Ale protože je tato cesta jak tak koukám dost široká, bez překážek ve výhledu (stromy) a ten mot. homouš jel po pravé straně a až když viděl (a to je vidět že viděl – přejel do levého pruhu) že se pokouší auto projet silnicí rozhodl se že je na „hlavní“ a nepustí ho. Takže mu tam i vjel aby ukázal že má přednost před tím autem.
  Normálně uvažující osoby co by v tomto případě udělaly : řekněme že je to křižovatka. To znamená že i když jedu jako prase, před křižovatkou se zásady zpomalím a zvýším pozornost. To proto že nikdy nevím jestli náhodou není nebo v tu chvíli nebude projíždět např. sanita kterou přes puštěné rádio stejně neuslyším, chodci nebo jakýkoli účastník motorového vozidla jenž zrovna projej nevědomky na červenou.
  Co udělá motorkláda? „Jsem nejlepší, jsem nejchytřejší …. vrrrrrrr, čumte jedu, vrrrrrrr, ….jóóóóóóóóó to je síla – čumte …. vrrrrrrrr ….. to je rychlost … uhni konzervo (auto) … vrrrrrrrrrrrrr ……. mám přednost … vrrrrrr ….. nééééééééééééééé ……..end … “
  Ano, všichni spoléhejme na pravidla silničního provozu. Přesně tak jak to udělal ten homouš na motorce v tomto videu. Pravdou je že kdyby přibrzdil nic se mu stát nemuselo. Takže vlastně platí moje první věta.
  Stejně to byl motorkářský buzík – těch není škoda :( !
  SILNICE SILNÝM !!!

 15. Některý motorkáři si o tu smrt přímo říkaj hehe, jedou rychlejc než zvládnou a pak si rozsekaj kokos, případně se zabijou.

 16. $RoSoNeR!$™

  Dneska si stejně člověk smrt nevybere … : Cigarety – rakovina … Letadla – padaj … Auta – nějaký hovado Vás sejme v protisměru … MHD – stojíte na zastávce a sejme Vás frajer co má v sobě X -promile ……
  Tak snad se jednou dočkáme těch teleportů:D