Demonstrace proti válce – Šokující video

Poklidná demonstrace proti válce se změnila v bitevní pole. Studenti si pro svůj protest vybrali nejrušnější silnici ve městě, kterou dokonale zablokovali. Atmosféra mírové demonstrace proti válce dramaticky houstla. Řidiči pospíchali do práce a neměli sebemenší pochopení pro studentskou demonstraci. Zvrat nastal, když starší pán nebral ohledy na lidi a jednoduše se snažil přes ně projet. Svým autem ukázal studentce, co si myslí o její protiválečné demonstraci a projel se jí pěkně po těle (starý perverzák to byl). Dav studentů se ihned vydal po stopách narušitele demonstrace a v nedaleké zácpě ho lapili a drželi do příchodu policie. Demonstrace byla však již ukončená. PEACE :-)

Video bylo odstraněné.
Demonstrace proti válce – Šokující video

20 komentářů “Demonstrace proti válce – Šokující video”

 1. Koukám,že je tady mnoho těch co jsou podobní tomu dementovi za volantem , který si myslí že všechno beztrestně může . Až jim někdy nějakej takovej stupidní senilák co si myslí , že někoho přejet je vlastně vpořádku , přejede vlastní děcko ,mluvili by najednou jinak než tady !!! Jednou v budoucnu zavzpomínejte na svá slova a své postoje až se vám samotným něco přihodí a nějakej takovej trouba jako vy , vám to bude od srdce přát a ještě se bude posmívat !!!

 2. pazuzu

  jo jo,dobre že ji zajel,se zabivaji jen hovadinama

 3. Dobře jim tak, otravujou lidem život, tak jim ho na oplátku otrávil on. Konečne někdo kdo ze sebe nenechá dělat hňupa. Výborně pan řidič gratuluji.

 4. GOREFEST

  TAK JSEM KONEČNĚ JUKL NA NET A ZAS TAM NĚKDO ČMARA ZA MNE,ALE UŽ TO PRDIM A NEBUDU SE VYJADŘOVAT,POSER SE UCHYLE

 5. jirka

  Ja ti asi brzo nasekat po japonsy..

 6. Míra

  Jirka:Jíro,to malý pivo si si už dávat neměl,víš že ti ten chlast nedělá dobře.

 7. Škoda že děda neseděl třeba v kamionu, bylo by to zajimavější. A pojezdit těch vysmažených studentských spratků trošku víc by taky nebylo od věci.

 8. jirka

  Mira.
  Mas pravdu ja byt taky student z Japonska.
  Nesnaset kreten jako byt treba J.Gogo
  tanecnice.Ja vas milovat hlavne vaSE PES..

 9. Mikal

  raci za dementa nez naki pravidla zahul si a pochopis

 10. Mikal

  nhejde o jazik jestli ho nemas v zadnici vtom pripade vodsut vyhul

 11. GOREFEST

  Tak jsem to nemyslel..
  Jsem ubohej trapak,ktery si hraje na Debila-je jim..

 12. Bushmaster

  Mikal: už to nehul, blbneš z toho. A v době osobního volna si prolistuj pravidla své rodné řeči :)

 13. Mikal

  ste demebti PLESKI zasrany vy mate v hlave nasrano sem podle vas fetak a potom co tu ctu sem nato hrdej jeste vic zasrany curaci mit vas tu nakopu vam ty vase hitlerovski prdele sem pacifista ale vas bych nechal pomalu rozemlit na sracky jako toho dedka LIVE IN PEACE dam si raci speka LEGALIZACE LEGALIZACE LEGALIZACE

 14. jirka

  Jsem smazan,takze musim porad cekat na nejaky hovna z Hlavaku..Proto nehulim…PS…

 15. jirka

  ostatni tam by meli byt radi,protoze ta pod autem si dlouho nezahuli a tak zbyde vic pro ostatni.fetaci zasrany

 16. Míra

  Až mě to zahřálo u srdce,na takový kraviny maj čas jen studenti,ten kdo na ně musí dělat,musí jít do práce,at si vyhlásí hladovku,co když někdo převáží orgány,nebo těhotnou manželku,na to jak dlouho studujou,tak maji v těch palicích pořád nasráno.

 17. Vynikající ukázkový postup řidiče v nezaměnitelném podání.
  Toto je prostě jedno z nej nej nej videí, které tu jsou. Konečně si to někdo vyřídil se smažkama a směšnýma chudáčkama. Tohle určitě nečekal nikdo.

 18. U Supa

  nemá někdo adresu toho hrdiny poslal bych mu děkovný dopis a kytku konečně někdo kdo to udělal gratuluji jenom čekám až to někdo udělá až zase budou blokovat Rašusťáci hranice (bývalé) chtěj to maj to mít jenom do nich

 19. GOREFEST

  Chtela co ma,ja bych dal jeste zpatecku aby si to uzila.