Dítě a otec katapultováni z vozidla – Šokující nehoda

Otec dvou dětí ztratil kontrolu nad svojí Ladou naboural do minibusu jedoucím v protisměru. Při nárazu vyletěl z vozidla spolu s jedním ze svých dětí. Oba utrpěli vážná zranění. Takováto šokující nehoda se může stát komukoli. Video natočil řidič kamerou do auta, který jel za minibusem. Dítě a otec katapultováni z vozidla šokující video.
Dítě a otec katapultování z vozidla - Šokující nehoda


Dítě a otec katapultováni z vozidla – Šokující nehoda
Jak se může hodit taková kamera:
Kamera do auta je nejlepší svědek

3 komentářů “Dítě a otec katapultováni z vozidla – Šokující nehoda”

 1. vlkan1

  Nepoutám se, mám na to i potvrzení od doktora a funguje to, protože to je tak ve vyhlášce. Je dokázáno, ( osobně nevim proč ), že spadne – li auto do vody s připoutanym člověkem, tak ten se na 99% utopí, protože má pocit, že se z pásů rychleji vyvlékne, než – li by je rozepl. Čímž se do nich v panice zamotá a to je samozřejmě začátek radostného konce vidění proudění vody do kabiny, zatopení, zadržení dechu na necelou minutu a utopení.

 2. VITACCIT

  … nikdy se nepřipoutávám. Ono to má někdy v případě nehody i výhody. Např. třeba když nehodu v autě přežiješ, zasekne se ti pás který nejde odepnout a všude kolem tebe se rozlije benzín. Pravděpodobně uhoříš (a to připoutaná) …

 3. Pane boze to nebyli pripasani???
  takto dopadaji ti co si neumi pripnout v aute ksandu
  A dite doplatilo na blbost dospeleho a jeste k tomu jestli to byl“ fotr“ tak to byl“ lotr“