Dívka sražená na přechodu

Dívka sražená na přechodu natočená dopravní kamerou. Zajímavostí na tomto klasickém videu je chodec za ní. Jeho reakce na to že přímo před očima srazilo auto člověka. Podívejte se a ohodnoťte sami.
Dívka sražená na přechodu

Dívka sražená na přechodu

14 komentářů “Dívka sražená na přechodu”

 1. aonspeed

  pro tebe Ajuška:
  to je moc hezka vlastnost od tebe ,ze jsi se o ne nestarala xD
  videjko aspon z mobilu by nebylo?
  kdyz tak posli:
  aonspeed @aol.at
  diky predem xD

 2. aonspeed

  urcite si ten za ni kracejici vsimnul te skryte kamery :D
  a myslel si ze ho tak dostanou :D
  neee, me nedostane , na vase figle jsem vsema mastma mazany si rekl a sel dal :DDDD

 3. Ajuška

  Když jsem se nedávno já stala obětí nehody a vylezla jsem z vraku auta..první co bylo ,že sem nevěřícně v šoku koukala na auto co nás sejmulo(na střeše) a vůbec mě nenapadlo někoho odtama zachranovat.Až po pár minutách sem se starala o svoji rodinu,která vytahovala lidi z toho auta.
  Ale že se ten kluk na tom, přechodě ani nezastavil to je humus!

 4. VITACCIT

  No jo. Né jenom že „inteligentní“ Polák Lebowski zkomolil můj nick. Můžu být ještě rád že mě nenapsal „Pšontek“ ještě z „W“ (WITTACIT)
  Jinak „Lebowski“, co by to mohlo znamenat. Buďto jeho příjmení, nebo to bude nějaká ta polská nadávka. Tuším že to bude znamenat něco jako „blbeček“ …

 5. $RoSoNeR!$™

  Lebowski – Hele bimbasy, a nebo taky mrakodrap, viď?!!!:D Vzhledem ktomu, že ani neumíš správně opsat nick (Psaný s Capslockem) … o pravopisu ostatních bych raději pomlčel :DDD!!!

 6. Lebowski

  Vittacite, velká budova s velkým počtem oken. To je škola. Vzhledem k tvému pravopisu jsi tam asi nikdy nebyl.

 7. Joseph Porta

  Vittacit: já sem v šoku, to je prvně v životě co vidim žes tady napsal normální koment, gratulace.

 8. _satyr

  Ano a máme tu závěr, VITACCITE, nastoupil jsi do tramvaje a čuměl jako ostatní. Toť vše cos udělal. Co když byl ten řidič v šoku a nemohl poskytnout první pomoc? Občas mám blbý kecy, ale takovej zm*rd v reálu abych ignoroval nehodu nejsem a myslím že zrovna ty nejsi týpek co by se poblil když vidí trup bez nohou.
  V životě jsem měl tu možnost asistovat při záchraně života (sražený cyklista) a člověk v tu chvíli nevnímá co vidí, přemejšlí trochu mimo ale ten pocit když ho naložej do auta a odvážej a ty si říkáš jestli by to bez tebe přežil, je lepší než orgasmus!

 9. VITACCIT

  Smutný. Před pěti lety, cestou do práce na noční směnu jsem vystoupil z tramvaje, přešel cestu na druhou stranu a zašel si na benzínku koupit cigárka. Byl jsem tam chviličku – přípoj mi jel do pěti minut.
  Jakmile jsem vyšel ven, všimnul jsem si že u „tramvajového ostrůvku“ na cestě stojí auto. Vlastně mi křižovalo cestu. S polosmíchem jsem se vydal tedy zpět v domění že mu to nejede a bude tlačit. Tramvajka už v dáli jela a já postupoval zpět k ostrůvku. Řidič auta mě sledoval, opřený o auto s nešťastným pohledem, nikde nikdo a když jsem přistoupil blíž, všimnul jsem si že mu před autem někdo leží a nehýbe se. Tramvajka už zastavila na zastávce a já do ní nastoupil, přičemž všechny pohledy lidí směřovali na tu nehodu. Nechtěl jsem to vidět. Řidička vystoupila a zeptala se řidiče jestli volal sanitku. Až tehdy jsem se podíval z okna tramvajka na tu sraženou osobu.
  Byla to žena, asi padesátiletá. Jak tak ležela na té cestě před autem, u hlavy měla velký krvavý flek, a nohy jí od kolen dolů chyběli. Ty zůstali třicet metrů zpět za autem. Její kosti u kolen s krví šli zřetelně vidět.
  Tramvajka udělala crrrrrr a odjela …
  Jsem vlastně rád, že mi tehdy došli cigárka a já že jsem si je tam tehdy šel koupit. Už proto že jsem tehdy na té zastávce běžně přestupoval. Takže jsem tu nehodu jak se stala neviděl, ale při čekání na tramvaj by ta žena dopadla dva metry ode mě. Já nevím co bych dělal. Byla mrtvá.
  Co jsem potom zjistil od svých zdrojů : Ta žena šla s manželem do Tesca na nákupy. Šli po přechodu pro chodce na červenou. Pro její smůlu šla vedle manžela který si auta všimnul na poslední chvíli a uskočil. Ona už to nestihla. Auto jelo na oranžovou (né ještě červenou). Jeho rychlost byla 80km/h (ve městě). Řidič ženu autem na přechodu „nabral“ čumákem auta přičemž jí useknul nohy a ona mu zůstala „natlačená“ na čelním okně. Ujel ještě tak do padesáti metrů od přechodu než zastavil.
  A máme tu závěr : Řidič porušil omezenou rychlost, jel rychleji než měl. I tak ale nejel na červenou. Chodkyně šla na červenou. Řidič dostal jen podmínku (tuším že dvouletou)se zákazem řízení na pět let a nic víc. Amen. Vivat České zákony …

 10. Vypadalo to, že mu je jedno, že ji přejely nebo nechtěl mít zbytečný problémy.

 11. taky se vám na začátku toho videa po projetí červeného auta na přechodu zobrazí krvavá skvrna? že by nezvratný osud.

 12. Taky nechápu tu reakci toho stvoření co šlo za ní,vždyť by tam člověk bězel snad automaticky.

 13. Myslim,že toho řidiče teď utratí,ale chodci maji taky občas v hlavinkách nakakáno,to jejich právo přednosti může i takhle dopadnout a odhadnout rychlost přibližujícího vozidla,to už po nich nikdo nemůže chtít.

 14. s kludom angličana, ale takí sú ludia

Zapojte se do diskuze.