Divočák a jeho rychlá smrt zblízka

Divočák a jeho rychlá smrt z blízka. Takový hon na divočáka nemusí vždy dopadnout dobře. Tentokrát však stálo štěstí při chlapíkovy s puškou v ruce a divočák byl usmrcen. O tom že toto byla opravdu nebezpečná situace nikdo nepochybuje. Divočák dokáže leckdy překvapit i zkušené myslivce. Teď už jen oprášit chutné recepty na divočáka. Divočák a jeho rychlá smrt zblízka.
Divočák a jeho rychlá smrt zblízka


Divočák a jeho rychlá smrt zblízka

10 komentářů “Divočák a jeho rychlá smrt zblízka”

 1. VITACCIT

  Dobrý videjko. Celkem mě mile překvapilo. Já nedávno ulovil tradičně autem zase zajíce. Běžel, běžel po silnici kde je omezená rychlost 50km/h snad třicítkou. Já jel devadesátkou (tradičně). Chtěl mi uskočit z vozovky pryč, ale nestihnul to(tma/moje světla ho oslepily). Stačilo podřadit a už jsem slyšel jak podlahou auta se ozvalo několik tupých úderů než zůstal ležet na silnici.
  Zastavil jsem, a šel jsem se podívat na úlovek. Bohužel mám přední spojler moc nízko u země a podle toho vypadal i úlovek. Takže byl nepoužitelný. Celkem mě pobavilo jak třepal nohou. Usoudil jsem že mi mává, tak jsem ho tam nechal, zkontroloval auto které vypadalo že je bez poškození (mimo ty jeho chlupy) a pokračoval dál v jízdě (do hospody).

 2. maska

  Prase dokaže i zabil človeka a to umyslne,jen tak i když nemaj děti,je dobre ta smrt byla rychla,a urcite jeto lrpsi než aby zabil človeka,janak proti tomu nic jako nemam,ale zase ne aby je zabijeli v hodne velkych mnozství jinak to pease na neho zautocilo tak se jenom brenil ja bych to taky udelala

 3. tatakul

  Tak je to správné. Zabít prase a už se jde na hody. Maso z divočáka je opravdu delikatesa, mňam

 4. Nejlepší hon bude ten, až se na něm myslivci postřílí navzájem.

 5. Jirka

  Tohle těm hovadům mysliveckejm jde náramně. Myslivec, od slova mysliti- na žrádlo.