Domácí násilí – Brutální video

Pod pojmem domácí násilí se většinou rozumí stupňující se opakované násilí fyzické, psychické či sexuální povahy mezi manželi nebo partnery. Problém domácího násilí však lze pojmout v jeho širším významu – rodinné násilí. Násilí v rodině totiž může mít různé konkrétní podoby od týrání a zanedbávání dětí přes trýznění seniorů až po zmíněné psychické a fyzické násilí mezi mužem a ženou. Domácí násilí zachycené videu tomto videu pochází z Litvy.
Domácí násilí brutální video se dostalo na veřejnost. Mlácení ženy mužem brutálním způsobem.

Domácí násilí - Brutální video

Video bylo odstraněné.
Domácí násilí – Brutální video

50 komentářů “Domácí násilí – Brutální video”

 1. Zdeněk

  Šmejd sk**enej tohle to no jedině člověk kterej byl na škole byt jak žito!!! normalní člověk tohle neudělá!!! mučil bych ho!!!!!!!! mučil strašně bych ho mučil pak bych ho palyl žehličkou po koulich moooc a ještě vic!!!!

 2. kristýnka

  nechápu to podle me je to fakt hrozný..ja bych ho nekam zavrela a nikdy nepustila hajzla jednoho….fakt chudák ženská…dokážete si treba predstavit kdyby tam na jejim miste byla vase mama nebo babicka,nebo kdokoli jinej koho mate fakt radi?nedokazela bych bit ani tím kdo to natacel..vite jaky to musi bejt?Bože….ale bojužel tu na svete je par takovejch lidi ktery týraj lidi,zvirata i sebe!Mno…hrůůůůůůza musim odsud prijde mi to moc líto..mějte se tu klásně jen nedelejte tyto veci..ahooj

 3. karel

  svině tlustá jak se držela…škoda,že to video není do konce

 4. Mauinka

  to jsou herci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. podle mě je to strašný,ti chlapi co si dovolujou na ženský jsou ubožáci nic jinýho,nechápu to,že si někdo takového vůbec ke své přítelkyni,nebo ženě dovolí,ale je problém,že tnásilí je i u nás a nedá se mu zabránit.Tohle video ukazuje na to,jak je ten chlap ubohej a mlátí slabší oběť,docela frajer no. . já bych je všechny do jednoho nechala někam zavřít,aby už nevylezli,třeba do vězení,aby tam shnily. . fakt ubožáci,nic víc,nic míň.

 6. Freddy

  kika: co ty ses za debila? schvalujes nasili na zviratecha nabadas k nemu a ted i todle. A ve slově bilo se píše tvrdy y.

 7. anonym

  tohle je fakt drsny…ale znam i drsnejsi…mnohem vic…rikate si ze uz to vic nejde?bohuzel ano…nikomu bych ale neprala si tim projit…nejhorsi je,kdyz nekdo ublizuje nekomu na kom vam zalezi a pritom vy mu nemuzete nijak pomoct „jen se divate“ jenze neni to jednou ani dvakrat…ani rok ani dva..ale je to v desitkach let..takovy lidi…respektive takoví chlapi nemaji zít!! Zavřít!

 8. ty debile stredovek uz neexistuje a nahodou to bilo moc dobrý

 9. ARNOST

  no koukam,že par nemocnejm debilum se udělalo naramně dobře a dokonce jsou radi,že taky dostal někdo jinej,jmenovat nemusim rozumnej pochopi,jinak ten dědek je taky nemocnej,tohle zdravej neuděla

 10. davido

  debilové to sevam to machruje když to vydíte jen na videu to je samej já bych mu dal jáá bych o zabil a buch ví co hovno by ste udělali byl jsem svědkem takoveho nasilí a nikdo nepomoch srabaci jste chudaci ja sem pomoch a buhužel vy ubožaci český ste si mě spletli já tu holku branil a nakonec jsem dostal ja nadržku a néé od toho utočníka ale od takovejch kretenu jako jste vy

 11. Ta svině skurvená ja bych mu ten pysk rozškubal a tomu kameramanovi taky,hajzli zasraní

 12. Jarka

  Ty voe…no to si ten hajzl dělá prdel,si myslí že když vztáhne ruku na bezbranou ženskou tak je to velkej kluk co???akorát tak velkej čů…,nic víc je to kus zknrda co neví jak by si vybil svojí zlost a tak de za bezbranou ženskou….doufám že tady žádný takový klučina nejni….vypadá te tu v poho lidi

 13. bessy

  hodně přispevku je otom že jte stejni jako vtom videu jen mlatit

 14. janina

  jen ubožák dokáže mlátit ženu,takovej co se bojí jít na chlapa.normální srab,takový chlapy by měly střílet

 15. Fredy

  Míra: běž se vysrat čůráku moji mámu táta bil takže vim o co de

 16. marty

  njn je to na litve v nakym chudobinci,naky chudaci se tam fackujou este to nebylo tak hrozny videl sem i horsi……..

 17. Míra

  borec,Fredy,a co by jste rádi slyšeli,dementi,jaká je ona strašná chuděra a on strašnej surovec,to tady bude psát každej,silný kolem huby jste,ale trochu tupý,že?

 18. Fredy

  Martin: Tak co bude? Já se chci taky pridat

 19. borec

  2Martin:dej mi kontakt, zrezu te ze se poseres, tvoje matka je cubka ze te tak vychovala

 20. usacek

  to Katka: Milá Katko, to je typický projev patriachálního smýšlení, tak častého u můžů. Oni si často myslí, že když dají do domácnosti peníze, tak mají patent na všechno. Určitě je pro tebe na jednu stranu příjemné být doma s dítětem a mít čas se o něj starat, na druhou stranu však jednání svého manžela cítíš jako pohredání tebou, jakoby tě degradoval na „jenommatkuhospodyni“ bez schopností zapojit se do dění kolem tebe. Takže, alespoň je to můj pocit, o určitou formu týrání jde. Pokus se se svým mužem dohodnout. Jestli jsi tak už učinila a bez výsledku, pak ten problém začni řešit. Psychické týrání vede k depresím a to může skončit opravdu velmi velmi smutně. Přeji ti hodně síly a štěstí.

 21. usacek

  to Martin tys jich musel doma schytat,co? anebo si takovéj sráč a podpantofelník, že schvaluješ násilí na ženách? Styď se, skvrno mužů!

 22. Martin

  Dobře jí tak čubce,naložil bych jí vic

 23. katka

  Můj muž používá psychické týrání, to na veřejnosti nejde vidět. Od svatby máme pět let, za tu dobu jsme nebyli ani jednou společně ve společnosti, mám zákaz řízení našeho společného auta. On chodí na squoš se svojí splupracovnicí, na diskotéky a já jsem s dítětem doma. Nevím jestli je to týrání, ale někdy se modlím za to být sama bez něj.

 24. Lucie

  Milá Lenko jestli tě manžel řeže 6let,tak to jsi,ale ubohá chudinka a ještě to tady zveřejňuješ.Měla si ho opustit když tě praštil po prvé.Udělal to jednou a bude to dělat pořád…Chlapů je na světě spousty,tak se seber a jdi…