Dopravní nehody – Masakr na silnici

Dopravní nehody se odehrávají neustále. Někdy jsou to pouze malé „šťouchance“ ale někdy jsou následky velice vážné. Podívejte se na dopravní nehodu z Ukrajiny. Terénní auto smetlo dav lidí. Nevládna těla jsou úplně všude. Tragická dopravní nehoda je další ukázkou bezohledné jízdy. Opět přišlo o život několik nevinných lidí. Všichni řidiči by se měli zamyslet nad svojí jízdou a to obzvlášť ve městě. Hranice mezi životem a smrtí je velice tenká. Dopravní nehody přináší tisíce a tisíce obětí, masakr z Ukrajiny je toho přesvědčivým důkazem.

Dopravní nehody - Masakr na silnici

Dopravní nehody – Masakr na silnici
Zde Dopravní nehody na Auto | Cafe Time Zde

22 komentářů “Dopravní nehody – Masakr na silnici”

 1. lipta

  klárka:Děkuju za pochvalu.Mě to vždycky potěší.

 2. Ráďa nepíše a nepíše asi vstává do školy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 3. Ráďa

  budu no zase zítra :-))))))))))))))))))))

 4. Josef mě se líbí jak se ten Ráďa tady shazuje. A ukazuje, jak má v palici nasráno. Bude tady někoho obviňovat, že někdo za něj píše a sám to dělá. Chudák Rádínek neví kudy kam tak to takhle zkouší. Ale já ho chápu zahnaná opice do kouta taky kouše. Ale jak říkám Ráďo piš jenom piš nenech se odradit můj labilní příteli

 5. Yong Kung

  Klarko ty jsi vazne na hlava,,Ty to asi rada delat na Reznika..

 6. Ba naopak tvoje komentíky se mi velice líbí. Je mi ctí na ně reagovat. A to, že jsi psal za mě to jsem poznal dávno. Takový vypatlaný nápad můžeš mít jedině ty. Ale bohužel pro tebe nechytlo se to, takže smůla hochu, smůla. Prosím piš víc o těch brutalitách je to opravdu špica. Líbí se mi jak jsi správně dementní. Takže piš a nenech se odradit můj labilní příteli. !!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Josef

  Falku ten ráda je ale ftipnej co. TRÁÁÁPNÝÝÝÝÝ RÁDO TRÁÁÁPNÝÝÝ.

 8. Co došel ti dech DEMENTE. A nebo si zase píšeš nanečisto komu by jsi urazil rodinu. Hrdino netu , no tak napiš ať se zase zasmějeme. Projev se ale ať to stojí za to. Ať to má nějákou šťávu. Jestli nedáš dohromady souvislé věty tak já ti poradím můj labilní příteli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Ráďa

  josef a falk: potrefená husa se vždycky ozve a ozvala se to platí, jo a starého psa novým kouskům nenaučíš to taky platí :-)) PS copak moje komentíky se vám nelíbili, ale mě jo :-))

 10. Nevím očem tady píšeš negramote .To jde ?. Nejvyšší projev slabosti jsi tady zatím ukázal ty. Pořád tady někomu urážíš rodinu. To je nejvyšší projev tvé slabosti. Kámo buď aspoň soupeř na úrovni, když už nevíš co psát. Ale neboj mě tím neurazíš . Já ti chci pomoct jako nemocnému človíčkovi. Napiš jak třeba jsi už skusil nějákou léčbu a nepomohla ti. Pořád zůstaneš mím labilním přítelem neboj neopustím tě. V nejvyšší nouzi si mají přátelé pomáhat.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Josef

  ????? co????? já píšu sám za sebe a nikdy jsem za jiné jména nepsal!!!! a ani já tebe nepodezdřívám že za těch pět nebo 6 vygumovaných lidí píšeš ty, to b asi nebylo možný bo ty odpovědi jsou velice rozmanité a hloupé, na to tak chytrý a při tom tak blbý mozek nemáš.

 12. Ráďa

  Cafe: a mě by zase zajímalo proč tady někdo píše za již existující jména slibovali jste nápravu, bohužel to je nejvyšší projev slabosti, že falku a josefe jste sráči :-)

 13. Cafe: Zajímalo by mě kam ,až pisatel musí zajít svými příspěvky aby jste ho zablokovali. Já vím , že je svoboda projevu ale vocať,pocať

 14. Josef

  Nehody duševně chorých pisatelů se odehrávají neustále. Někdy jsou to pouze malé “šťouchance” ale někdy jsou následky velice vážné, tiky očí, odumírání mozkových buněk a následné psaní ubohých komentů atd. Podívejte se na pár takových komentářů k videu z dopravní nehody na Ukrajině. Terénní auto smetlo dav lidí. Kryplovácké komentáře jsou úplně všude.Tyto komentáře jsou další ukázkou vygumovaných mozků těchto pisatelů. Opět přišlo o několik milionů mozkových buněk několik tupců(kdo ví jestli jim ještě nějaké zbyly).
  Všichni tito pisatelé by se měli zamyslet nad sebou a to obzvlášť několik vimaštěných hlav. Hranice mezi rádou,deusem, vašnostou, milhaussem, klárkou a imbecilitou je velice tenká. Tyto přízpěvky se bohužel vyskytují všude na těchto stránkách, těchto pár ko**tů je toho přesvědčivým důkazem.

  Omlouvám se adminům za trošičku pozměněný text k tomuto videu, snad nebudete uplatnovat autorská práva.

 15. milhauss

  zase spinava silnice.chudaci metari.az to budou po nich uklizet.

 16. vašnosta

  ale že si tam tak spokojeně ležely ,asi si vyhřívaly hřbet na rozpáleném asfaltu

 17. antirada

  lol rado ty ses vazne debilek…bez se nekam lecit…natobe se buh vyradil co? ty ses fakt cvok..:)

 18. nojono asi tak

  asi tam maji levny benal a hodne lidi

 19. Cafe: to bylo na Ukrajině v Poltavě. Na více webech se o tom píše.
  Admin: No jo, pravda, díky.

 20. V mekáči měli asi slevu, tak teď mají na cestě rozházené pexeso.

 21. Ráďa

  Opět bezvadný řidič určitě by měl dostat vyznamenání, konečně jsem happy :-))