Dravé piraně a žába těsně před smrtí

Dravé piraně dostaly chutný oběd. Žába bojovala ze všech sil, ale všechno bylo marné.
Dravé piraně a žába těsně před smrtí

Dravé piraně a žába těsně před smrtí

117 komentářů “Dravé piraně a žába těsně před smrtí”

 1. Pavla

  Ráďo: Bohužel jsi se o sto procent minul. Je vysokej skoro dva metry, tlustej není ani náhodou ale má přirozenou sílu na to aby blbečkům jako jsi ty, rozbil držku. A blbej taky není, protože má velmi vysoké IQ, jestli vůbec víš co to je…..

 2. Pavla

  _RiCHiE_ : Riechie zase srší svým trapným a stokrát opakovaným vtipem o Babi Boxu. Už je to trapné a směješ se tomu jen ty. Já mám svoji pravdu, že jsem to nikde neobšlehla. Jdi už do prdele

 3. _RiCHiE_

  Pavla:Už třikrát jsem ti psal at neotravuješ a opět píšeš…Ty dylinko,já jen že jak sem psal že si to odněkud obšlehla,tak si nato hned reagovala a hrozně ses rozčilovala,takže kdyby tomu tak nebylo,žes to neopsala,tak držíš držku zavřenou a neřešíš to,ale jelikož sem měl pravdu žes to opsala odněkud tak sem řek že za pravdu(mojí) se člověk hádá,ptž te to hroozně vytočilo.Dětinské jo?Je zajímavý jak všechno o každým do puntíku víš,ale přitom tu nikoho ani trošku neznáš,tak už si namě tu tvojí nevymáchanou držku neotvírej ty frigido …Je mi tě líto,seš trošičku reklama na výprodej z BABI BOXU:)

 4. Ráďa

  Pavla: ten tvůj je malej a tlustej a hlavně slepej,že je s tebou. A do jaký kategorie tě mám zařadit, když tak lidi škatulkuješ? Když nejsi diskofilka tak si teda co? Kráva třeba?

 5. Pavla

  _RICHiE_: Ten průkec zní: „Pro pravdu se každý zlobí“, když už chceš něco napsat, piš to přesně. a lidi se za pravdu vždycky hádaj zlato = nic neznamená. A navíc ať už ta hláška ve správném znění nebo v tvém znění, obě jsou dětinské

 6. _RiCHiE_

  Pavla:Při pohledu na tebe s Iwusou bych si ho mohl asi težko honit,jelikož by se mi při tom pohledu na vás težko mohla dostavit erekce …Hele kdyby to pravda nebyla,žes to odněkud obšlehla,tak se přeci kvůli tomu nehádáš(a lidi se za pravdu vždycky hádaj zlato)A stěma popelářema,jestli si myslíš že je to nějaká urážka puso,tak ok …ale někdo tu práci dělat musí,ptž kdyyby ji nikdo nedělal,težko by se asi měl kam pak dávat odpad,tak už uzavřem kapitolku ju,ikdyž te už oto prosím po třetí a už neotravuj;-)

 7. Pavla

  _RiCHiE_: Otázkou je, zda by o tebe alespon nejaký kluk zavadil. A mastit kachnu s Iwusou? To ne, představa že by sis u toho honil mě fakt ubíjí. A k tomu popeláři: Ty jsi prvně napsal, že ty svoje komenty opisuju z časáku. Můj popelář na to byla jen odezva. Přece se nenechám buzerovat od takový opice jako jsi ty!

 8. _RiCHiE_

  Pavla:A upřímně toho kluka lituju,mít za holku takovouhle …………………………..tak sem radši fakt na kluky:DPa a hlavne už mi nepiš,prosím:)

 9. _RiCHiE_

  Pavla:Hele ty paní dokonalá,nezdá se ti že se tady jen povyšuješ a nic víc?Jednak ….Nechápu že sem vmícháváš to že ti umřel děda,jelikož snad každýmu kdo tady je umřel někdo blízkej a jestli sis nevšimla,nikdo to sem nikomu nevnucuje,to zaprvý,za druhý mě ani trošku neznáš(naštěstí)tak si přestan tolik věřit,každej ví že seš tady nejlepší,máš nejvyšší IQ samozřejmě,ato že jsi lezba mě už vůbec nezajímá a jestli nehulíš trávu a nepamatuješ si že si na jiným videu psala že máš tři roky kluka tak fakt už co stebou..A co už vůbec envim tak že mi pořád píšeš,jestli ses doted nenaučila číst tak sem ti psal at už nevotravuješ:o*Tak mi dej sváteček a tím že se tady nad každým povyšuješ,viz ..že dělám popeláře?Jenom ukazuješ co asi za zaměstnání děláš ty ty chudinko ….Tak už drž tu svojí držku zavřenou ty čubko vyblitá a bež si mastit kačenu s Iwusou:o)

 10. VITACCIT.com

  _RoSoNeR!_ tak ty mě sleduješ, jo :)))). Onanuješ u nich, troubo? :(!

 11. VITACCIT.com

  Pavla – jen jedno. Přestaň zde publikovat COKOLI ze tvého soukromého života. Ať tě jejich další komenty nemrzí. Zamysli se nad tím co např. Ty o mě víš (myslím že vůbec nic) a co já o tobě. A samozřejmně se nikomu neomlouvej:)!!!!!!!!!!!!!! Tyto stránky od toho nejsou!!!!! :)com

 12. Pavla

  RiCHiE_ A lesba jsem….kápls na to

 13. Pavla

  RiCHiE_ : Asi mám vyšší IQ než ty, protože všechno co jsem tu napsala jde z mé hlavičky….bohužel tomu i odpovídá mé vzdělání. Co děláš ty…popeláře????

 14. Pavla

  Frenkie007 : Určité příspěvky tebou jmenovaných mi připadají vtipné a některé zase odporné. To je přesně citovaná část textu, na který jsi se zaměřil. Píšu, že některé příspěvky mi připadají odporné a to je přesně případ toho psa nad kterým se tu pohoršuješ. Takže až mě příště začneš buzerovat tak si to pořádně přečti ty magore

 15. stream03

  to jo tak to bylo drsný…. plnej počet :-P

 16. _RiCHiE_

  Pavla:Hlavne už mi prosím neodepisuj,dost mě to uráží:o)

 17. _RiCHiE_

  Pavla:Tak hele ty nádhero,to divadílko co tu hraješ by bylo moc pěkný kdyby to šlo ztvý hlavičky a ne z nějaký knížky či časopisu.Jestli ses do Iwusi zamilovala a jsi lezbička,což tady všechno tomu naznačuje jak se jí zastáváš,tak je to tvůj problém a mě neotravuj.A už vůbec nepochopím co se do týhle debaty sereš když se tě na tvý názory nikdo neptal puso