Dva psi zabili zloděje

Zloděj, co se vloupal do tohoto objektu udělal osudnou chybu. Dva němečtí ovčáci, které si majitel pořídil, aby ochránili jeho majetek, vykonali svůj úkol. Zabily zloděje. Aby se policie dostala k tělu, musela tyto nemilosrdné ochránce zabít.

Drogový dealer ujíždí před policií - Policejní video

Video bylo odstraněné.
Drogový dealer ujíždí před policií – Policejní video

19 komentářů “Dva psi zabili zloděje”

 1. Krutovládca

  Tak tým psom treba, pekne to do nich napratal!

  A vy sa neposerte, ste ako zoofili. Keď sú tu videá kde zomrie človek je vám to fuk, ale keď skape pes dobre že sa nerozplačete.

 2. jirka sirka

  je to fake jak prase

  treba proc policajt ma poloautomat. pusku vetsinou snad mivaji pumpovacky nebo kratky strel. zbrane ale loveckou pusku

  dalsi blbost videli jste snad zpetnej raz po vystrelu???

  pitchovina jak vysita

 3. pazuzu

  Souhlas s Bushmastrem-je to sehrany,kdo delat toto video je opravdova troska..

 4. potetowanáPIERC.modafikovana.HOLKA.s rostepenymJAZYKEM.

  No Míro………………….Trochu dramatizuješ ne?:

 5. Míra

  Freddy,dobře,příklad:šel by jsi s bratrem ulicí a on z čista jasna dostal sračku,všude lidi,tak by jsi mu poradil,at si odskočí za plot,ale stáhnout gatě už nestačí ,už ho trhají,po nějaké době by stratil vědomí a po chvíli by přijsli poldové a ty by jsi jim poradil,at ty pejsky uspí a bratr by už strácel poslední litr krve a pejsci né a né zabrat,myslim,že ani ty na dálku nepoznáš,jestli mu bije srdce,byl potrhanej,ale jak si seš jistej,že byl mrtvej,dívej se na to tak,že to byl někdo tvůj blízkej,nezkusil by si se k němu dostat co nejdřív.

 6. Freddy

  Souhlasím s Poll teda alespon s topeu casti prisvku o tom ze nebylo co zachranovat.
  Míra: No ale de o to že tam neměl co lízt. Alespon myslim ze v americe ,muzu zlodeje klidne zastrelit dys mi vleze do baraku a pochybuju ze kdyz ho budu mlatit ze me nekdo zastreli. A navic si myslim ze kdyz tam ti debilove prijeli tak ten lupic byl uz jednak na sracku a jednak ze ho ti psi uz asi ani netrhali.

 7. Souhlasim s Mírou, i když evidentně nebylo nic moc co zachraňovat. A na druhou stranu nelezu tam, kde jsou takovýhle plyšáci, ne?

 8. Míra

  Freddy,tak to ti přeju,aby na tobě viseli dva vydráždění psi a nějakej českej kovboj by vystřelil uspávací šipku,potom by se čekalo,než pejsci půjdou do hajan,jednoho by trefil do ocasu a druhého do obojku,prosil by si o kulku a od té doby by jsi měl hrůzu i z panelákovýho ratlíka.Když chceš někoho zachranovat,nemůžeš čekat,nevíš co to bylo za člověka,v jaký byl situaci.

 9. Freddy

  Zasraní američtí kovbojové taky ty psi mohlui strelit uspavacima sipkama

 10. Jo,taky se mi to zdá podezřelé.To zastřelení psů bylo nějak rychlé,dva výstřely,dva okamžitě mrtví psi a to vše přes mříže,tak tomu bude věřit snad jen ten co seno žere.

 11. Souhlas s Bushmastrem, jen tam chybí Colombo.

 12. Bushmaster

  Možná podle skutečné události ale jednoznačně je to sehrané. Příliš profesionální video.

 13. Jarin

  Ty psy bych nestřílel ty za to nemůžou udělaly co musely.Ochránily páníkův majetek a za odměnu je fízl zastřelil.Ty psy jsou k tomu vycvičeni a když splní svůj ůkol tak příjdou o život.Ten zloděj dostal co si zasloužil

 14. archaik

  tI dva psI zabilI zloděje, tY dvě fenY sežralY chlapY :-)
  Admin: Korektor je vyhozen. :-) Děkujeme za každou opravenou chybu.