Elektrický proud přinesl smrt – Brutální video

Elektrický proud přinesl smrt. Muž nechtěl slézt z vlaku a začal panikařit. Zřejmě duševně vyšinutého muže zasáhl elektrický proud, který ho v mžiku usmažil. Svědkům se naskytl šokující pohled na hořící tělo zasažené elektrickým proudem. Nehoda chorého muže se stala někde v Indii. Smrtelné zásahy elektrickým proudem nejsou ničím neobvyklým ani v Čechách. České dráhy měly dokonce kampaň, v které upozorňovali, že lézt na vagóny vlakových souprav je životu nebezpečné a vystavují se tak zasažení elektrickým proudem.
Elektrický proud přinesl smrt - Brutální video

Elektrický proud přinesl smrt – Brutální video

Elektrický proud a jeho další oběti:
Smrt elektrickým proudem
Vojáci zabili muže elektrickým proudem – Nechutné video
Smrt elektrickým proudem – Šokující video
Televizní reportér zabit elektrickým proudem

32 komentářů “Elektrický proud přinesl smrt – Brutální video”

 1. masak

  pro digitronic:no nevim co si za elektrikáře ale u nás je napětí trolejí 5000 voltů a o kus dál vzdálenej Klášterec nad Ohří už má 22000 voltů vim to protože známej jezdí mašinou a proto sou rozdělený podle barev(zelená,modrá atd.)

 2. Bóča

  Když jsem viděl, jak bliká, tak sem myslel že se chce teleportovat do pekla a on se místo toho usmažil

 3. Apolinar

  Tenhle člověk byl sfetovanej ale i sfetovanému se v tomhle dá zabránit . Mohli ho odtamtud shodit . Rozhodně by to mělo menší následky než tohle . Musel být sfetovanej tak , že nevěděl o tom že žije . Ale atˇuž je to jak chce , byl to blb.

 4. Ričmond

  fakt kreten to neni mozny takle akorat nasral 500 lidi na vlaku.. mno v indi ji se jich tam asi vejde vic ale mne by nasral

 5. boban

  No ono stačí půl metru od té troleje a je z tebe SMAŽKA ale toto to bylo docela hustý. Taková smrt je jak bych řek docela rychlá. Nechápu jednu věc jestli jste si všimli, tak tam chodí nějaký IND s Mausrovou puškou, stačilo ho postřelit do nohy a nemuselo by to takhle dopadnout. Nevím nechtěl bych tam být protože to muselo pěkně smrdět………….

Zapojte se do diskuze.