Marešova milenka nahá

Marešova milenka nahá. Ještě před rokem tohle tělo tak rád objímal v posteli „mazel“ Leoš Mareš (32). Nyní si pohled na něj mohou vychutnat všichni. Krásná modelka Lucie Petrišková (20) se exkluzivně svlékla! A nejlépe placený moderátor může jen vzpomínat… Marešova milenka nahá video.

Marešova milenka naháMarešova milenka nahá

13 komentářů “Marešova milenka nahá”

 1. Kaccka

  Co to je proboha vypadá jak hlupačka ze školky a na tom focení se tváří jak sexuální symbol světa.Chtělo by to taky někdy soudnost.Ta už se fakt zbláznila.Slečna má se sebou asi nějaký problémy nebo snad komplexy?

 2. Pavla

  Ta holka je průměr. Postavu jakou má ona mám i já, akorát bych řekla že mám možná o čtyři kilka navíc…a mám trošku větší prsa, i když žádný devítky to nejsou. V xichtě průměr, ale lepší průměr…v tom se s ní srovnávat nebudu.

 3. Milý Vitacite, sklidni hormony. Ale zpět k videu. První tři sekundy dobré, slibující rozhodně kulturní zážitek, ale pak na kosočtvereček. I kdybych u tohoto videa relaxoval ruční prací, rozhodně nemám s prominutím rychlevytvrzovací semeno, koneckonců mě by nestačily ani ty dvě skoro dvě minuty. Vždyť vlastně jediné, co tam byla nahá, bylo na bříšku, jinak ji tam oblékali, hlavně svlékali, a líčily. No to je vskutku erotické video. To už se rovnou mohla svléknout do naha a dojit krávu, alespoň by se ukázaly cecíků čtyři. Jo a doma žádnou pipinu nemám, ledba maminku.

 4. Tomin

  Hm já myslel že když je žena nahá že jí je vidět bobr a prsa.

 5. Krutovládca

  Proste robí to čo všetky dámy zo showbiznisu, vyzlieka sa a ukazuje telo.
  Zanedlho ukáže prsia, potom roztiahne nohy a ukáže futro.

 6. Frost

  Tak to je zdechlina tuctová,vubec neni pěkná v ksichtě a je jak kdyby nechodila na obědy,snídaně a večeřela jablko-do pulky protože už nemuže.A navíc si to vše prej vymyslela aby o Ní psaly bulváry-Mareš sjíždí peřeje a pak si dá profesionálku společnici,ne takový tele!!

 7. VITACCIT

  myslíš “spuchlino” že ti ty tvoje nesmysly co píšeš někdo žere? Tak jen na toto se zmohl ten tvůj mezišpek u hlavního sádla co máš v hlavě? Myslím že vím proč jsi týden myslím nenapsala – zde. Z nějaké závodní kuchyně ti přivezly zbytky a proto ses celou dobu nemohla dostat přes dveře k počítači jak ses potom co jsi to zase “sežrala”(tvoje slova), bublino.
  Ještě pořád všechny kolem sebe balíš (nedávno přes icq – mě, Rosoneliho, Zoda a myslím že i Axxa) a u cizích co tě neznají si hraješ na hezkou “dvacítku? – cca 35letá, silně obézní, rozvedená se dvěmi děti a i nadále provádíš lízací orgie s tou svojí kočkou Čikitou? I když ona nemá na vybranou. Když ti jí ani za pomocí paštiky nebude lízat, tak jí sežereš – prase – kup si aspoň nafukovacího panáka ….
  Úplně to vidím jak toto čteš a žereš u toho koblížky … :DDDDDDDDDD
  …./podle toho, co se mi svěřila/… jí v práci říkají Spuchlina, někdy i Opuchlina a učni co si k ní jdou pro razítko na slevové kupony MHD jí říkají zkráceně – Sádlo … :DDDDDDDDD

 8. dellisa

  ..je mi líto Vitaccita..doma má takovou hloupou ošklivou pipinu. Na takovou se nikdy nezmůže…ale on ani snad ani nechce vážení zde komentující..on raději muže…./podle toho, co se mi svěřil/…ale každý jsme nějaký…

 9. pospa65

  Bezte do perdele z trapakem Maresem a khor s obycejnou babou ktere chodi tu u nas tisisce! Nase zensky z prace by ji strcily do kapsy!!!:-)

 10. usaisbest

  nj ja zapomel ze mate doma 268 kilove a 54 let stare BABY :) jen zavidite :D

 11. Co to je ? Vypadá jak reklama na hlad . Jediný na co by byla dobrá je vykouřit , vytřít a vypadni !!

 12. Nevypadá zle, ale na těch záběrech z ní moc vidět není.