Hořící muž v parku – Šokující video

Šokující video sebevraždy v parku. Podívejte se, jak to vypadá, když se někdo rozhodne upálit. Je až obdivuhodné, že vydržel stát bez hnutí. Ostatní se ho nesnažili zachránit, jenom přikládali na něj hadry, aby asi hořel víc. Proč se ho nesnažili povalit na zem a uhasit pořádně, to nevím. Možná jenom měli obavy, že se taky spálí…

Hořící muž v parku - Šokující video

Video bylo odstraněné.
Hořící muž v parku – Šokující video

12 komentářů “Hořící muž v parku – Šokující video”

 1. Mr.Wc

  sohlasim s Bushmaster nad člověku kterej zrovna neni při smyslech nesmíš přemejšlet,to ať pak rozhodne psychiatr,alekaždopádně bych asi dělal víc než ty lidi tam….

 2. Andria

  Co je to za hovado? A ti lidi kolem taky… Koukat se jak někdo hoří, tak to je vážně hustý. Já to snad nikdy nepochopím…

 3. Míra

  To je to samé,jako když si na hl.nádraží podřežu žíly a budu čekat,kdo mě zachrání,je plno způsobů,jak si vzít život,jestli se chce předvádět,měl se dát na herectví,ted bude zdržovat doktory,kteří pomáhaj těm,kdo chce žít.

 4. Bushmaster

  to mates: byli jsme u umírajícího dítěte při nehodě a rozhodně jsem nebyl v šoku. Maximálně jsme se snažili pomoci (na rozdíl od jiných).

 5. Petan

  4 mates
  tohle nemusí být pravda přece… co takhle ho povalit na zem, strhnout ze sebe svoje hadry a udusat ten oheň, viděl jsi toho borce ne, jen to vzdal… OMG lidi chce to přemýšlet a ne jen čumět

 6. mates

  to Bushmaster : premyslej na tim co bys delal ty !!!!!!!! gdyz ti negdo umira pred xichtem tak ses v soku !!!!!!! vim o cem mluvim !

 7. mas pravdu Saro, jinak je to prehnany no, ale typek to chtel udelat takze je to jeho problem

 8. Sára

  Já zase nechápu, že někdo dokáže jen tak stát a natáčet to….to bych asi nedokázala, ale pak bychom zase neměli na co čučet hm???

 9. Bushmaster

  Neschopnost lidí v podobných krizových situacích mě nepřestává šokovat.

 10. tonda

  Tak koukám, že je asi lepší skočit pod vlak než takhle trpět.