Hovna po psech – Definitivní řešení

Taky vás štvou všudypřítomná hovna po psech. Za všechno můžou neukázněný majitelé psů. Tady je definitivní řešení problémů s psími hovny. Nechutné video otevře oči všem.
Hovna po psech - Definitivní řešení


Hovna po psech – Definitivní řešení

10 komentářů “Hovna po psech – Definitivní řešení”

 1. vašnosta

  nejlepší čokl je ,když píská v tlakáči

 2. solitaire

  Vitacite já si myslím že blafeš.kdyby ti to hovno rozmáznul po košily neudělal bys nic.tak tady neplácej p****ny.Jasnýýýýý!!

 3. Rebelka

  já mám doma tři psy a poctivě za ně uklízím a nejvíc mě nasere to že když jdu večer se psy ven a jdu s nimi po trávě tak šlápnu do hovna které tam udělal jiný pes…ty vole pokutu bych jim za to napařila :DDD

 4. Sešívačka

  Ano, má si nosit igelitové pytlíčky na hovna, proto mu to rozmázlé hovno na zádech přeju víc, než sobě hovno na podrážce :-)

 5. VITACCIT

  Tak hele, milí vážení …
  Když už jsi někdo kdo navštevuje tyto stránky uloží můj mail, který tu občas nechávám a dotyčný využívá tak jako já sociální sítě (Fc), měl by vědět že při vyhledávaní přátel (TAM) pomocí jeho mailu zrušte „odkliknutý“ (tam) můj vámi uložený můj mail. Můj mail (vitaccit) nechávám jen na těchto stránkách. Už mě fakt nebaví blokování těchto neznámých (přátel) na mojem „Fc“.
  Nejsem tam ani pod nickem VITACCIT. Normálně jméno, příjmení. A při tomto pokusu, prosím předem informovat mě na můj mail, jestli o to vůbec stojím, dát si dotyčného (tam) do přátel.
  Děkuji za pochopení
  VITACCIT

 6. tatakul

  Tak tak,měl mu to rozmatlat po obličeji tomu frajerovi… těch hoven co se válí po parku na zemi, mě to taky rozčiluje. Pejskaři jsou čuňata…neukliděj po sobě

 7. VITACCIT

  Hm, kdysi se mi stalo že jsem přišel domů z práce a při vyzouvaní bot jsem zpozoroval že se ke mě blíží (k pozemku) nějaká osoba. Nevěnoval jsem tomu moc pozornost, asi nese zase nějaké reklamní noviny.
  Náhodou jsem se na něj podíval informačně až znova jak byl u schránky a on místo toho aby do ní něco vložil, tak si z ní vzal noviny a rychle šel pryč.
  Stačilo na něj jen zařvat a on se dal okamžitě na útěk.
  Stačilo abych seběhl schody, přeskočil plot (zamknul jsem prvně branku) a nadběhl mu opačnou stranou přes souseda kde mě stále utíkající dotyčný opět zpozoroval – šlo vidět že už nemůže – pustil noviny, nějaké pití ve skleněné flašce které se úderem o silnici rozbilo a zdrhal a zdrhal s vydávajíc ze sebe nelidský křik…
  Jenomže já jsem jej dohnal a to co jsem mu udělal, na to myslím že dlouho nezapomene. Byla tam i jeho krev ale dál se k tomu nebudu (z principu) vyjadřovat.
  K videu … hmmm, kdyby to udělal mi … dohnal bych jej. Ale to video by vypadalo s koncem úpně jinak. On by se už nesmál na konci tohoto videa …

 8. zdeněk ježek

  namazal bych mu to na hubu, neustále šlapu do hoven po ulicích. si měl koupit rybičky, když je to takovej blb

 9. Charlie666.

  Dobrej nápad, jen bych nikam neutíkal a dal bych mu ještě pravej hák…

 10. to jsem videl je to fakt dobry jen tak s hovnama maji si to prasaci po psech uklidit