Idiot vystřelil kočku sacím potrubím

Idiot vystřelil kočku sacím potrubím. Lopatkový ventilátor jí katapultoval psovi přímo pod nos. Toto se pro změnu stalo v Polsku.

Idiot vystřelil kočku sacím potrubím

[flashvideo filename=http://theync.com/videos/11176-complete-asshole.flv /]

Idiot vystřelil kočku sacím potrubím

22 komentářů “Idiot vystřelil kočku sacím potrubím”

 1. vlkan1

  Taku myslím, že ta kočka, byla vložena až za ventilátorem, musela by být opravdu na sračky. Což, bohužel k mé veliké lítosti není. Ale nevadí. Sousedi maj taky kočku. A já, já mám starou, zvrchu otevřenou ždímačku. Stačí kočičku, to roztomiloučké zvířátko roztočit rychlostí cca 180ot./min na deset vteřin a pak jí pustit, aby nedošlo k týrání zvířat. To je pak tanec. Vezmeme-li v potaz obvodovou rychlost, stačí zvýšit výkon, vyřešit problém katapultu a Idiot bude mít druhého kosmonauta.

 2. maska

  VITACCIT : jemi te lito hlavne to ze se na neco hraješ

 3. Kdyby šla ta kočka skrz lopatky ventilátoru, vylítla by ven jen hromada krvavejch sraček. Byla strčená do výdechu až za vrtulí, ať už živá, nebo zdechlá. Každopádně pochybuju, že by těm idiotům přineslo potěšení střílet čoklovi zdechlou kočku.

 4. Nevým jestli je to fotomontáž….
  Nikdo nemá nárok rozhodovat o životě..
  i kdyby to byla jen Roztomilá Kočka. Je to hnusný Záběr a příjde mi dost BRUTÁLNÍ… Se vší úctou ZZTOP03

 5. VITACCIT

  drn – hele, tomu ventilátoru se opravdu říká fukar. Kdyby jsi to nenapsal nenapadlo by mě to. Teda nevzpoměl bych si na to. Otázkou zůstává jak to vlastně víš, „vidláku od fukaru“ :DDDD Nebo „lopato od fukaru“ ? :DDDD A co „profíku od fukaru“. Samozřejmně ty.
  Jinak tvůj názor „profíku“ chybí. Trápila se ta kočka pokud byla živá, nebo né ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 6. VITACCIT

  Brigáda v roce 1998 před vojnou – suline … :DDDD

 7. 70mMyW!53

  ja to vim ze tam nic napsany neni proto pisu ze sem myslel, a proc by tvuj komentar mel byt smerovany proti mne?

 8. Skull

  VITACCIT:ja te nepoznavam,ses to vubec ty?Vittacit?asi sem se v tobe spletl

 9. VITACCIT

  Já jsem Tomáši nechtěl směřovat svůj komentář proti tobě. Vlastně byla i chyba že jsem k tomuto videu něco napsal. Tak jsem mohl pobaveně číst komentáře „ochránců zvířat“ o té „chudince kočičce“ a co by tomu dotyčnému udělali. Schválně, všimnul sis základní věci a to že ani v popisku k videu není žádné slovo o tom že by ta kočka byla živá? Třeba byla, třeba né. Třeba takto vystřeloval z nudy zdechlinu kočky. Nikde není řečeno že uhynulé zvíře musíš dát na „kapilárku“. Takže jestli je někdo takto vystřeluje strojem psovi, nebo zdechlinu zahrabe, nebo hodí do popelnice, účel vždy zůstane stejný. Zbaví se nepotřebné v dnešní době asi správně řečeno „věci“.
  Jiný kraj, jiný mrav …

 10. 70mMyW!53

  vitaccit: ja myslel ze byla ziva predtim a ze z tama i ziva vyletela…

 11. Jestli byla ta kočka živá, tak mi to připadá trošku jako ubohost. Nejradši bych tam vrazil delissu.

 12. VITACCIT

  Jinak STOP mojím normálním komentářům. Ať si neskazím imič … :DDDDD
  Takže jak ji komentářém co nejvíc „ušpinit“ …. hmmmm, už vím … :DDDD
  „Taky mohla ta chlupatá bestie jak letěla zamňaučet pro pobavení majitele. Určitě to byl nepovedený kosmický start. Původně měla vyletět až na Měsíc, možná že až na Mars, aby tam byla dřív než Amíci. Snad brzo sežene nového kosmonauta a silnější ventilátor :( !!! „

 13. VITACCIT

  … ta kočka musela za tu sekundu než byla CELÁ vcucnutá do vrtule dostat tak třicet smrtících zásahů těma lopatkami než jí to „vyhodilo“ ven. Je trochu škoda že není ve videu ukázaná jak po dopadu na zem vypadala …

 14. VITACCIT

  … a třeba se jí to i líbilo :DDDDD

 15. VITACCIT

  Hmmm, zapnutí stroje vypínačem hvězda/trojúhelník je tam zřetelně slyšet. Tento lopatkový ventilátor bude určitě sloužit na plnění zásobníku zrním, nebo podobným sypkým materiálem do zásobníku jenž jsou v pozadí všude kolem toho stroje.
  Kdysi, 10let zpět jsem taky dělal u tohoto stroje. Teda trochu většího. Říkalo se tomu „Foukání slámy“. K tomuto stroji se přitáhla ještě speciální vlečka, s řetězovým dopravníkem a většinou čtyřmi rychle se točícími velkými válci se „žabkami“ pro roztrhání a rozmělnění slámy aby nedošlo k zahlcení a následnému ucpání ventilátoru. Sekundární potrubí bylo umístěné na půdě.
  Přijížděli traktory z pole s vlečkami plnými slámy, nacouvali k této spec. vlečce a slámu do ní vysypali. Řetězový, pomaluběžný pás jí pomalu tlačil na rozmělňovací válce a ty jí stébla slámy rozsekávali na kousíčky přičemž ze druhé strany padala na další, tentokrát rychle běžící gumový pás a z něj do podobného lopatkového ventilátoru jako je v tomto videu. Ten jí tlačil jednak vzduchem, ale hlavně velkými lopatkami na vrtuli točícími se vysokou rychlostí potrubím na půdu. Traktorovou velkou vlečku slámy to dokázalo „sežrat“ za 10. minut.
  Bylo to zajímavé, jak po vypnutí tohoto stroje a při čekání na další traktor se slámou šli uvnitř tohoto soustrojí vidět na různých místech (výstuhách) stroje různé ostatky polní zvěře. Občas střeva, občas noha srny(?), větší kus roztrhané kůže nějaké zvěře …
  Hodně zajímavé bylo vidět i kusy kamenu z pole které to dokázalo spolu se slámou prohnat třicetimetrovým potrubím a „vystřeli“ do zrovna vyfouklé slámy. Nikdy jsem nepochopil že jí to nezapálilo (jiskry).

  Co k videu dodat? Jak čtu výš – týraní zvířat. To mě rozesmálo. Myslím že ta kočka byla po smrti už dlouho před tím než jí „vystřelil“. I kdyby byla živá, kontakt s mertovou vrtuli točící se rychlostí něco nad 1500ot/min., osázenou (plácnu) 40 čtverci velikosti 20 x 20cm, by nemohla přežít. Ta by byla mrtvá a rozlámaná už při začínajícím potrubí tohoto ventilátoru. Takže jako týraní zvířat bych to neposuzoval …