Jak na zloděje – Brutální video návod

Jak na zloděje, kteří se vás snaží okrást? Tady naleznete odpověď ve formě video návodu. Brutální video ukazuje jak na zloděje. Tenhle už nikoho neokrade. Údajný zloděj skončil se sedmi střelnými ranami na těle a lopatou v lebce. Brazílie je nádherná krajina s krásnou přírodou. Zloději zde však mají krátký život. Tak šup pokud vám bylo 18 let tak se podívejte na video – Jak na zloděje.
Jak na zloděje - Brutální video návod

Jak na zloděje – Brutální video návod
Jak na zloděje další videa:
Kolumbijská policie ví jak na zloděje

37 komentářů “Jak na zloděje – Brutální video návod”

 1. Honza

  Je mi z toho blití,to si nedokážu představit bejt v jeho kůži, docela krutý.

 2. našly by setu 2-3 rozumné komentáře, jinak ty komentáře tady! jedni mají z toho prču ,jiní by chtěli poučovat? krást se nemá, ale kdyby žily v tý zemi kde je bída, tak by museli krást aby přežili taková je realita bohužel a v čechách zas takové socialní jistoty nejsou spíš naopak a krade se všude a ve velkým tak tady by musel chodit s lopatou v hlavě snad každý druhý!

 3. Mě nesere nějaká materiální škoda, mě sere to, že si to nějakěj zlodějskej *mrd vůbec dovolí. Sousedy před týdnem vykradli. Já na ně leta čekám a zatím nic. Možná jednou přijdou, ale budu je čekat. A živý z toho nevyjdou. U číňanů koupíš nůž, do igeliťáku, bez otisků a pachových stop. Až se s ním vypořádáš po svém (svojí legálně drženou zbraní), dáš mu ho do ruky a voláš police. Mám na ně pifku.

 4. Michal

  Krast se nema to je pravda ale zarazit nekomu lopatu do hlavy muze opravdu jen idiot…a nektere komenty jsou dost ubohe

 5. Hm zajimavé video a ještě zajimavější komenty :) ono koho ještě neokradly tak se ho zmetka bude zastávat a litovat ho ! a abych řekl pravdu ma co si zasloužil i když to je otázka ,,,,, ten kdo bydlí v oblasti kde se krade deně a každý týden mate vykradenou zahradu (domek) atd nebo když vám někdo v noci začne obírat plechy ze střechy atd , tak jednoho dne vám rupnou nervy a vy ty dotyčné zřídíte ještě vice než na tom videu !
  A navíc v téhle banánové republice (ČR) jsou tihle zlodějí chránění zakonama ! což je špatné pak se člověk diví jak je možné že se tu tak krade ! a policie checht ta je k smíchu a připadně skorumpovaná nebo neschopna dělát práci za kterou berou dost velký plat !!!!!!!!!!!!!!!

 6. vašnosta

  to je borec, takovy husty piersing si nechal udelat, tak to teda klobouk dolu. hlavne by si to mel poradne vydesinfikovat at do toho nedostane infekci.

 7. denisa

  lol .. tak to je teda taky hafoo ! nechtela bych miiit v hlave lopaticku ! * xD

 8. policie

  mas pravdu teda,cela vlada by to zaslouzila ja sul

 9. vlkan1

  Takže, nakoupit lopaty a šup tam, kde mají zloději největší potenciál. Že by parlament? Strakovka? Církev?

 10. redhell

  toto dava pojmu LOPATA zcela novy vyznam :D

 11. coffee

  Neuvěřitelné, jak se lidé dokáží k sobě chovat…začínáme degenerovat, ty vaše komentáře to jen dokazují…absolutní zkáza…zvěř..žádná úcta k životu.

  P.S.: Delisso, představa, že budeš jednou matkou mne vážně děsí – absolutně bezcitná bestie.

 12. Zero0000

  Nasrat souhlasim z delisou je to narez takhle na ne ! mnel mu tu lopatu zaborit vic tohle je fakt malo krast se nema tohohle bych mu tu lopatu jeste vindal a zarazil a porad dokola pak bych ho jeste vykastroval zmrd a vubec je to super vydeo dostz sem se smal :D nesnasim buzny ktery kradou ja je primo nenavidim… jen do nich !