Jak nekupovat motorku

Jak nekupovat novou motorku. Novotou navoněná motorka se bohužel dočkala nezkušeného majitele. Počasí se už mění k lepšímu tak si dávejte pozor nech se vám nestane něco podobného. Video jak nekupovat motorku.
Jak nekupovat motorku


Jak nekupovat motorku

4 komentáře “Jak nekupovat motorku”

 1. vlkan1

  A už i ,, Hezká motorkářka „

 2. vlkan1

  Přilba je vážně důležitá. Potřeboval jí i ,, Motorkář na cestě do práce „

 3. Glenwing

  Jj, presne tak … jednou kdyz jsem jel s tátou na motorce do lesa, tak mi prenechal rizeni, presedl jsem si a vyjel jsem. Jak to skoncilo ? vysekali jsme se do prikopy, ale „bohudik“ nic se nam nestalo. Prilba je vazne dulezita !

 4. vlkan1

  Dobrá sprcha. Motokláda si myslela jak je dobrá. Brejličky, otevřená bundička a samo, že bez helmy. Tu jako pravá drsná motokláda nepotřebuju, to je přece pod mojí úroveň. Cha chá, jezdíval jsem taky na takovýchto motorkách, ale začínal ve 12ti na mopedu Stadion zacházet se spojkou, plynem atd. Pak byl Pionýr, Jawa90, 250, 350, a postupně na obsah 1200cm3. Nedávno jsem se projel Harleyem 1700cm3 o hmotnosti 380kg. Ale s helmou, ve výstroji a pěkně pomalu, a néé jako buzna a homomotokláda. Snad ten, co se nám předvedl a nechal zvěčnit kamerou poučí. Jinak, DOBŘE MU TAK!!!!!!

Zapojte se do diskuze.