Jak zvětšit penis – Návod na videu

Jak zvětšit penis zajímá mnoho mužů. Pokud mezi ně patříte i vy, podívejte se na návod, jak si váš penis zvětšit jednoduchým cvičením. Neplaťte spousty peněz za různé pumpy a tabletky. Cvičení vám vytoužený výsledek přinese zaručeně a bez zbytečných výdajů. Jak zvětšit penis vás už trápit určitě nebude…
Kdo tento nový způsob zvětšování penisu vyzkouší, ať nám dá vědět a podělí se o svůj výsledek…

Jak zvětšit penis - Návod na videu

Jak zvětšit penis – Návod na videu

MizernýNic mocDobrýDost dobrýVýborný!! (hlasovalo lidí: 26, průměrné hodnocení: 3,58 z 5)

46 komentářů “Jak zvětšit penis – Návod na videu”

 1. Ráďa

  jo beru jen mdma a lsd domluvíme se :-))

 2. Joseph Porta

  Tož ste normální pánové? Největší šašek je tady stejně Ráďa tak nevim o co tady soutěžíte.

 3. To mihauss: Důkaz , že už nic nevymyslíš. Já se ti ani nedivím, nechceš se ztrapnit a dobře děláš. Neboj, takových IQ-machrů je tady víc.!!!!

 4. Josef

  to milhauss: a já seru na tebe z ty zjeve.

 5. To mihauss: Kamaráde mě se nemusíš bát. Měl by jsi se bát hlavně o sebe. Vem si prášíček jako ostatní a zvyšuj si své EGO svými velmi vtipnými příspěvky.A napiš ještě něco o mě ať si udělám názor na tvé IQ a pobavím své kolegy v práci . Jen do mě ,nešetři mě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. lipta

  Paráda,hned to zkusim.Výsledek vám řeknu na rádiu Evropa 2,o dneška za týden ve 13:00.

 7. Yong Kung

  Josef,tak to ja se nasmat..:-)Vasnosta ti ho nafouka a Rada ti ho vykouri..
  To se ti povect..:-)

 8. Yong Kung

  A Milhauss to tocit,zaroven i v kapse…

 9. Yong Kung

  Rada uz nepsat blba komentar,on poslat rovnou video.Trotl:-)

 10. Josef

  Nebreč milhauSSi rada ti koupí slona, vašnosta ti ho nafouká a deus ti ho vykouří. A ha ha ha nabud takovej d.e.b.i.l. nebo ti to zůstane a už s tím nic neuděláš.

 11. milhauss

  falk.jsem chudacek.a moc se bojim tebe a tobe podobnejch.rado a deusi pomoooc.oni mi chteji ublizovat.hahaha.nenech se vysmat.

 12. To mihauss: Tak nám napiš co jsi ty chudáčku. Zmůžeš se ještě na něco měl by jsi se přiučit od mého labilního kamaráda Ráďi. Neboj se projevit jen do toho já to snesu.

 13. Josef

  no jo nekdo je (silák) a nekdo ne hold, co se dá dělat. doufám že jsi soused od rádi bo bych vás pak skopal při jednom, jak se říká dvě mouchy respektive hnupové jednou ranou.

 14. milhauss

  hmmm.pan josef zrejme velky silak.a stejnej debil jako falk

 15. No ty vole, jestli je to pravda, tak tenhle svět jde úplně do p.r.d.e.l.e. Jako, že někdo takhle cvičí a myslí si že bude mít delší hadici? Bylo by jistě zábavnější, kdyby to předváděl ten debil z předchozího videa.

 16. Ještě něco napiš ať se projeví tvá skrytá demence.Prosím , ješťě něco napiš Ráďinku. Mě se to hrozně líbí má to šmrnc. Můj labilní příteli

 17. to jsou ale smysluplne komentare fgfds

 18. Josef

  Ne ne, já sem ten Josef co tě zkope do krychle až tě potká, ano to už vím dávno že tu jsou samé takové individua s mozkem velkým nula cela nula nic namometrů, a knim patříš i ty, bohužel pro tebe.

 19. Antibloodhound

  Ty jseš ten Josef Fritzl? Ten úchyl z Amstettenu?! Tak buď zdráv, seš tu správně mezi úchylákama, nekrofilama možná i zoofilama. Držim ti palce ty zrůdo…drže se Servus….P.S. Takový úchylný prasata jako ty se mi hnusej…

 20. Josef

  ha ha ha ha to sme se zase zasmály až mi ruply knoflíky u gatěk, ty p*** blbá.

 21. Ráďa

  Jéjda a tady je dokonce i tatínek od josefa a falka no a máme je tu komplet :-))

Zapojte se do diskuze.