Jídlo, které žije – Šokující video

Jídlo, které žije. Pokud chcete zažít pravý gurmánský zážitek objednejte si rybu, která je upečená a přesto žije. Toto jídlo najdete v mnohých čínských restauracích. Za tuto živou pochoutku si samozřejmě připlatíte. Kam se hrabe sushi toto je jiná třída. Jídlo, které žije. Na čem si pochutnáváte vy?
Jídlo, které žije - Šokující video


Jídlo, které žije – Šokující video
Nepřehlédněte:
Týrání zvířat – Šokující kuchyně (VIDEO)

15 komentářů “Jídlo, které žije – Šokující video”

 1. zdenek

  zajimave, ryby nejim, ale zajimalo by me, jestli je to maso dobre propecene, nebo jen tak na pul? zkousely jste to nekdo?

 2. VITACCIT

  No lidičky, konečně čas vánoc … :D :DD :DDD

 3. tyyy jooo tak to je husty muhehe ..ale skoda ze ryby nejim..nebyl by tam treba napul opeceny bobika?

 4. Miloš Ditrich

  Ahoj co bysme od cizinců a čínanů atd chtěli at se vratí do svých zemi a týrají sami sebe jich škoda nebude a mě chybět nebudou.

 5. lucka

  k tomu není co dodat….smutný že jsme se dostali tak daleko.že se bavíme nad bolestí zvířete a ještě k tomu se mu díváme do očí :-(

 6. maska

  Jako ja nevím jsou to kreteni…..

 7. goldeneggdrusilla

  Příspěvek začnu dvěma citáty:
  Velikost a mravní pokrok národa se pozná podle toho, jak zachází se zvířaty.
  Mahátmá Gándhí
  Vpravdě je člověk králem zvířat, neboť je svou brutalitou předčí. Žijeme ze smrti druhých. Jsme chodící hřbitovy!
  Leonardo da Vinci
  Těžko se dá očekávat, že lidstvo se přestane živit zvířecím masem. Ale existuje spousta způsobu, jak zvíře zabít rychle a pokud možno bezbolestně. To by ovšem nesměla být hnacím motorem veškerého lidského jednání touha po penězích a potřeba peběz k životu. Čím více zvířat je zabito za určitou časovou jednotku, tím větší výdělek – tak jaképak „patlání“ se s živými tvory, že?Když čtu některé příspěvky(není třeba jmenovat pisatele), vůbec se nedivím, že situace je taková, jaká je-hrůzná! Většina těch nejdrastičnějších videí na youtube se sice týká Číny, ale zdaleka to není jen tato země, kde se dějí stejné,nebo hodně podobné zrůdosti. A vůbec není třeba chodit daleko. Abych nebyla označena za rasistku, nebudu jmenovat, nakonec všichni víte, u koho kupujete boty,trička , pojídáte „speciaiy“ atp.
  a koho je u nás čím dál tím více, kdo zde zatím!! ilegálně zabíjí naše zvířata naprosto stejným způsobem, jako je na videu a bohatne na úkor nás všech, i když to tak navenek nevypadá. A nejhorší na tom je, že se těmto „lidem“ nejen přizpůsobujeme,ale i se jim čím dál tím víc podobáme. A přitom by stačilo tak málo-nakpovat jen u našich vlastních prodejců, nakonec exstuje nemálo slev a výprodejů a naše jído je také velmi chutné. To e asi tak všechno, co jsem zde ctěla vyjádřit.

 8. Petra a Radka

  Nechutný je slabý slovo , co takhle , kdyby si to ten číňan s tím kaprem prohodil ????????????

 9. Saš

  Číňan není ale člověk. To je rapná bezcitná mašina s obrovským darem přežít za každou cenu. Pokud znamená přežít žrát syrové ryby, bude žrát syrové ryby. Pokud bude znamenat přežít, hledat stále nové technologie, bude hledat technologie, aby přežil. Pokud mu urvete vocas, bude dělat děvku, aby přežil. Hitler měl pravdu- bacha na žloutou rasu.

 10. VITACCIT

  Pěkný. A zrovna (sakra) je po vánocích :( Že jsem toto video neviděl dřív!

 11. piross

  To je ina mentalita v číne oni majú iné zvyky a inú kuchyňu ja vravím že su humusáci. Kamarát vegetarián vždy vraví že žerem mŕtve mäso a som zdochlinožravec :D . Som zvedavý čo povie na toto…

 12. tatakul

  Jak mohl mít ten kapr opečené jen břicho a hlavu ne? Že by mu nasadili na hlavu žáruvzdorný oblek, než ho šoupli do trouby? :D:D:D:D Zajímavé…No já jednou ve francouzské restauraci viděl svoji tetu jíst ústřice a ještě v puse se ji pěkně mrskala =)) Číňani se nerozpakují házet do trouby, nebo vařící vody živá zvířata a ještě živá je i servírovat – taky nic nového. Ona je to pro ně zkrátka práce navíc, aby zvíře nejdřív zabili, nač se tím zabývat? Je to nebolí… Stahují, porcují, a krájí vše zaživa. Neviděl bych v tom ale radost z týrání zvířat. U nich je to běžná rutinní činnost už odnepaměti a neznají prostě ten správný postup – nejdřív zabít a pak porcovat, jako u nás v Evropě. Jiný kraj, jiný mrav.

 13. Tohle už jsem viděl na novinkách.cz Ty šikmooký Číňani maj fakt místo mozku z hovna kostku.