Jízda na motorce v dešti

Jezdit na motorce za každého počasí se nevyplácí. V dešti je to přinejmenším o držku. Ale říkejte to drsným chlapům…
Jízda na motorce v dešti

Jízda na motorce v dešti

7 komentářů “Jízda na motorce v dešti”

 1. katka

  Tak pokud ublížil jen sobě, dobře mu tak. Horší je když to odnese jinej.. Nechala bych jim léčení hradit komplet. Hezky na splátkovej kalendář i výjezd sanit.

 2. mikloss68

  VITACCITberu zpet veskere urazky,proti tobe nemam sanci,mas hubu jak masinkver!!sorry!!!ja budu skripat zubama nad tvyma komentarema a doufam,az mne jednou potkas v prikope jako rozsekanou motorkarskou buznu,tak mi alespon zavolas zachranku…jako clovek!!!

 3. MIČUDA

  šumaku zavři tu buzerantskou frasnu

 4. VITACCIT

  mikloss68 „ECE JSME NEZKONCILI“ cože? Jestli i mluvíš tak jak píšeš, tak to tě lituju … :DDD

 5. mikloss68

  jau!krcni a bederni pateri prez prikop,to v nem muselo pekne hrcnout!a co ty,cunilingte,nebo jak si rikas,jezdis alespon na skejtu?nebo jsi dusevni mrzak,ktery jen tak z pleziru nenavidi vsechny motorkare!?!zkus mit pod sebou 150 a vice koni!!kluci co jezdi na prkynku se ctyrma koleckama jsou borci,ale obcas jim to ulitne..ja je lituju a rozhodne bych se jim nesmal,kdyz si neco prerazi,nebo se div nezmrzaci!!!to dokaze jen omezenec!zklidni svou neurozu poradou u psychiatra..za cely narod predem dekuji!!!az pujdu do duchodu,tak by mi bylo docela hanba,aby mi takovy jedinec prispival z dani na muj duchod!jo,ECE JSME NEZKONCILI!

 6. bobiik

  yea motorkářská buzna se vysekala na silnici musí se hold eče učit

 7. VITACCIT

  Je vidět, že s něj není ještě to pravá motorkářská buzna.

Zapojte se do diskuze.