Jízda na zadním a dva mistři motorkáři Publikováno Úterý, 29 dubna, 2008 v 12.26.Vložil cafe Jízda na zadním kole těchto dvou motorkářů si zaslouží vaši pozornost. Mladíci na videu ovládají soji mašinu dokonale… Pokračování příspěvku na Auto | Café Time 4 komentářů “Jízda na zadním a dva mistři motorkáři” Jiri 20. 5. 2008 Debilové opět Daděčččeeek a debil Deus, kurv.a vy nástiletý debilo.vé, já vás potkat naživo, to by se zase moc líbilo mě. Do roka a do dne. Deus 29. 4. 2008 Hezká psnička ta druhá. Kde se to dá sehnat celé? A ty basy, ůplně se mi rozřinčel porcelán po mrtvé babce ve skříni. Ráďa 29. 4. 2008 Dyť to říkám furt, že to jsou buzny :-)) vašnosta 29. 4. 2008 dříve nebo později budou jezdit po zadním na ivalidním vozíčku
Jiri 20. 5. 2008 Debilové opět Daděčččeeek a debil Deus, kurv.a vy nástiletý debilo.vé, já vás potkat naživo, to by se zase moc líbilo mě. Do roka a do dne.
Deus 29. 4. 2008 Hezká psnička ta druhá. Kde se to dá sehnat celé? A ty basy, ůplně se mi rozřinčel porcelán po mrtvé babce ve skříni.
Debilové opět Daděčččeeek a debil Deus, kurv.a vy nástiletý debilo.vé, já vás potkat naživo, to by se zase moc líbilo mě. Do roka a do dne.
Hezká psnička ta druhá. Kde se to dá sehnat celé? A ty basy, ůplně se mi rozřinčel porcelán po mrtvé babce ve skříni.
Dyť to říkám furt, že to jsou buzny :-))
dříve nebo později budou jezdit po zadním na ivalidním vozíčku