Kácení stromu není pro amatéry

Kácení stromu není pro amatéry. O tom se přesvědčili i kluci z Anglie. Při kácení stromu si počínali velice tragicky. V prvním chvíli se zdálo, že strom spadne na jednoho z amatérů. Kácení stromu nakonec dopadlo krvavě. Dřevorubec amatér sekl sekerou do kmene stromu zrovna ve chvíli, když na něm stál jeho kamarád. Dřevo a maso mají nezbývá nic než jít grilovat. Kácení stromů zdar.
Kácení stromu není pro amatéry

Kácení stromu není pro amatéry

15 komentářů “Kácení stromu není pro amatéry”

 1. _RiCHiE_

  Pavla:Je zajímavý že k určitým videím píšeš takový krásný a moudrý slohovky,až to není možný,ale zas kalší polovině videím píšeš hovadiny co by nenapsalo ani dítě ze školky…Jak by asi mohl ty slečno chytrá přijít o to nejcenejší kdyby stal za stromem když tou sekirou uhodil když to tak vezmes do stromu …co mi natole řekneš ty nejchytřejší holko?:D..Jen je blbí že ktomuhle videu se dalo težko neco najít v knížce vid,nebo to odněkud opsat jak už jsi nam to několikrát ukázala …:o)

 2. Ráďa

  Pavla: vyjadřuj se slušně ty snad chčíš? Takhle tomu říkáš ty taková chytrá holka? Styď se. Před chvílí skončili v televizi KOSTIČKY to je takový pořad pro malý děti koukala si se? Dneska to bylo o písmu a psaní. :)

 3. Pavla

  V pohodě. Měl štěstí, že na tom stromě jen stál. Kdyby za ním chcal tak by možná přišel o to nejcenější.

 4. VITACCIT.com

  bobiik – jsi vůbec normální??? Proč by si do lesa měli nosit brikety??? … jako kdyby jim došli stromy, jo?

 5. ÁÁÁÁÁÁÁÁ, tak to mám moc rád, s chutí do toho a půl nohy je v prdeli.

 6. Grizzly136

  cha cha cha cha cha, to jsou teda individa:-)

 7. Ráďa

  Škoda že mu tu nohu neusekl celou, to byla legrace, že mám zase pravdu, že by jste to taky chtěli vidět?

 8. bobiik

  Heh to si neuměj koupit brikety ?

 9. fešák

  Nikdy jsem nekupoval vietnamský boty. Nohám nedávají patřičný komfort. Co se týče grilu, ty krkovice, či jiné maso jsem nikde neviděl…

 10. Proč nedokončí, co začal? Chudák strom