Kamioňák jako z D1

Kamioňák jako z české D1 hlavně ať mi nikdo nepředjede. To v čechách nás nemusí honit ani policie aby nás blokovali. :-)


13 komentářů “Kamioňák jako z D1”

 1. Chasseur Tueur

  Dobre mu to nandali kamionaci :)))

 2. tintinn

  jak sou vsichni spravnacky ze piccolo

 3. hermanson

  Vetsina ridicu to ani pochopit nemuze,protoze maji na silnici chovani spise toho zlocince co ujizdi pred policii.Kamionem jezdim jiz 16 let,bez zavinene nehody.Ktery z ridicu osobaku co je tak hrozne blokujeme tohle o sobe muze rict???
  P.S.Kdyz jedu po dalnici osobakem 180 a vidim 400-500m pred sebou kamion v levem pruhu tak sundam nohu z plynu a motor to sam dobrzdi.Nemusim prudce brzdit,troubit a blikat.Kdo jede na plny plyn do posledni chvile a veri na zazrak,je sam proti sobe a sve penezence.

 4. piccolo

  ahoj ja jsem taky kamionak jezdim kamionem 15let a bez nehody!ten 1.prispivajici asi cele to video nepochopil!!!Spise si myslim,ze ze kdyz ti dva kamionisti ve vysilackach slyseli co se deje,tak zablokovali to auto ujizdejici pred policii a mozna tak zabranili dalsim moznym nehodam,ktere ten unikajici ridic mohl spusobit.

 5. Míra

  Kamionákům se nedivim,já mam favorita a když se mam třeba za BMW vléct několik km.,protože on jede 60 a je tam zákaz předjíž.,šlak by mě ..,ale TIRáky taky nemusim.

 6. zdeněk

  Jezdím kamionem 18let a když mě někdo na vysílačce požádá o pomoc, tak se mám na něj vy…t? Tam to jinak asi nebylo. A nikdo nikoho schválně nablokuje, jen my máme bohužel na 40tun 400koní a vy na 1tunu 100 a více.

 7. daffy

  komentář mám jen ke komentáři č,1.nechci být sprostý,ale takovou hovadinu,může napsat jen člověk který nemá všech 5 pohromadě a je úplně vylízanej.Bohužel asi podlehl medialní kampani,budiž mu to omluvou.