Kateřina Jacques a její trapas s biomasou

Uvolněné povídání v pořadu Uvolněte se prosím skončilo pro Kateřinou Jacques velkým trapasem. Držela se statečně až do konce. Jan Kraus si jí vychutnal.

Uvolněte se prosím - Kateřina Jacques o biomase

Pokračování příspěvku na Fun | Café Time

13 komentářů “Kateřina Jacques a její trapas s biomasou”

 1. Johny

  jak taková kráva může neco dělat ve vládě že jí tenkrát ten policajt neseřezal víc možná by jí to prospělo

 2. panvcelka

  Tak ono vysvětlit pojem Biomasy a vůbec energie z ní , do pár minut není zase tak lehký, docela chápu, že se do toho zamotala. Před p.Krausem je lepší mlčet :)

  Mně každopádně dostala s tím honěním trik :), to je zase hláška jako sviň.

 3. Frost

  To je neuvěřitelný jak je tupá!!!!Neví vubec o čem mluví-to i já bych dokázal líp popsat a to topim v zásadě stejně jako Vitacit,jen ty piliny v plastu poleju ještě vyjetym olejem-doporučuji,pak to teda táhne.A jak muže být ztrémovaná jak píše Pavla??Blbost je v politice nějakej pátek kam se vetřela přes vyřvanej zmedializovanej skandál!Hruza a kdo tomuhle monstru muže dát hlas tak at se jde zahrabat do štěpky a mrvke:-))

 4. VITACCIT

  Já pálím plasty a gumu. Mě to opravdu nezajímá … :DDDD

 5. Pavla

  VITACCIT: nic jsem nezadávala. Říká ti něco projekt Enersol? Tak na něm jsem pracovala čtyři roky…mám pravděpodobně z hlavy mnohem lepší technické informace, než ty se dozvíš kdy na netu. Ale já vím, ty si o ženských myslíš, že patří jen ke sporáku, takže uznat to, že se někdo může zajímat o takto specifickou a dokonce technickou odbornou věc, je prostě nemožné

 6. VITACCIT

  Pavla – óóóó Ty aby jsi nebyla zase nejchytřejší. Myslím jsi že jsme přátelé internetu a to úplně všichni. Víš, nejchytřejší stačí zadat do prohlížeče „Biomasa“. Tak jako jsi to udělala Ty a a rázem je chytrý i ten co to nevěděl. To je kouzlo viď.
  … ale tento Tvů koment – neuvěřitelné :DDDD Všichni jsme blbci – óóó „nejchytřejší“ …

 7. Pavla

  Já si osobně myslím, že ona ví o co go, ale neumí to vysvětlit druhým. Několikrát mu tam opakovala, že svůj bioodpad si má dát na kompost a že je to zplynované….ona ví, že z určitého bioodpadu se dělají zásobníkové stanice na plyn a že tlením za působení určitých organismů tam vzniká plyn využívající se pro topení…jen to chuděra neumí podat…asi je jednodušší. Stejně tak mu tam začala hovořit o peletkách a o štěpkách, ale on ji hned zastavil…i když vlastně to je ta podstatná odpověď, na kterou on se ji ptal. Byla zmatená, ztrémovaná a bohužel z toho vyšla jako kráva. Což možná je…já nevím. Jen vím, že člověk, který tomu rozumí si z toho to své vybral. Až na mrknev teda….:o)

 8. VITACCIT

  Sice jsem zastánce Pet láhví naplněnými pilinami a gumy, ale jak tak koukám tak to abych si na příští zimu koupil aspoň 20 tun mrkve.

 9. Martin

  Vďaka,tak ale to Vám nezávidím že máte takých schopných ĺudi vo vláde.

 10. $RoSoNeR!$™

  :D..Tak tahle čůza je místopředsedkyně Strany Zelených … a když se bavili a problematice a několik konrétních případu tak se ji zeptal čím se dá zatopit v kamnech na biomasu a ta dylinka mu řekla že Mrkví:DCož je píč*vina,ptž tam se dává např:Sláma,odpad ze zpracování dřeva,rychle rostoucí dřeviny a já nevim co ještě všechno …

 11. Martin

  Pre boha,ja píšem zo slovenska,aj my máme vo vláde samích debilov ale táto krava je kto,a prečo,a načo je tam kde je …?

 12. $RoSoNeR!$™

  No jo no,reklama na Českou „vládu“ …:D

 13. ommaho

  Tak toje opravdu Kráva, co ta dělá ve vládě….