Když vidláci tahají Jeep z bahna

Toto video by se dalo popsat jako názorná ukázka toho jak netahat Jeep z bahna. Vidláci si šli zajezdit na bahna ale nějak tam zapadli. Partička kamarádů pomohla i tomuto řidiči z bláta ven. Jeep nedopadl nejlépe.
Když vidláci tahají Jeep z bahna
Pokračování příspěvku na Auto | Café Time

7 komentářů “Když vidláci tahají Jeep z bahna”

 1. pospa65

  Jeeeeje asi priprava na BIGFOODA. Jinak solidni Kreteni!:-)

 2. video od bikera dobrý!!!!! je vidět že se amíci bojí lopaty ještě víc než naši romští spoluobčani,rozebrali to rychle a pěkně ,ještě že si neutrhli výfuck.

 3. Opravdový biker i KOKOKOOOOOOOO mají stopro pravdu, jinak VITACCITův zážitek z pískoviště ve školce je skvělý.

 4. VITACCIT

  No to jo, je to škoda … :DDDDD

 5. VITACCIT

  Taky se mi kdysi stalo něco podobného. Při vyproštování vozidla druhým autem lanem (já zapadlý). Když už se začalo velice rychle stmívat a pršet jsem po nějaké době v bahništi otevřel dveře abych se podíval jaký kousek se toto moje vozidlo pohnulo (po 20.min nekonečného rozhoupánaní vozidla – motorem samoz. i druhým vozidlem).
  Ale nevšimnul jsem si kusu většího kamene zrovna v místě vedle dveří za řidičem(taháno proti směru jízdy). Zkrátka otevřel jsem a auto se najednou vydrápalo z bahna prudce metr popojelo a ten šutr mi málem moje dveře řidiče ulomil. Mohl jsem je v tu chvíli otevírat dveře tak že se mi dotýkali lemu předního blatníku.
  Moc mě to potěšilo, byla to hrozná legrace … :DDD